Polat Beygaz’a sitem etti

Polat Beygaz’a sitem etti

2011 yılı üçüncü dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Valilik Yedigöller Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Vali Yardımcısı Cemal Polat Başkanlık yaparken, toplantıda 2011 yılı yatırımları...

2011 yılı üçüncü dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Valilik Yedigöller Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Vali Yardımcısı Cemal Polat Başkanlık yaparken, toplantıda 2011 yılı yatırımları ve 2012 yatırım teklifleri hakkında bilgiler verildi. Toplantıya Beygaz firmasından hiçbir temsilcinin katılmaması dikkat çekti.

 

Vali Yardımcısı Cemal Polat başkanlığında düzenlenen toplantıya Kaymakamlar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Bölge Müdürleri ve Daire Müdürleri katıldı.2011 yılında il genelinde 1’i Genel Müdürlük, 39’u Bölge Müdürlükleri, 137’si İl Müdürlükleri, 14’ü Üniversite, 119’u Kaymakamlıklar (Köylere Hizmet Götürme Birlikleri) ve 113’ü Belediyelere ait olmak üzere toplam 423 proje yürütüldüğünü ifade eden Vali Yardımcısı Cemal Polat, proje bedellerinin toplamının 3 milyar 651 milyon 259 bin TL, ödeneklerinin ise 105 milyon 130 bin TL olduğunu ve Temmuz Ayı itibari ile ödenek harcamalarının 41 milyon 459 bin TL olarak gerçekleştiğini söyledi. Toplantıya katılan Bölge ve İl Müdürleri kendi kurumları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken Vali Yardımcısı Cemal Polat ve kurum temsilcileri de çalışmalar ile ilgili bilgi alış verişinde bulundular. Toplantıya Bolu için hayati önem sahip olan ve Doğalgaz konusunda tek temsilci olan Beygaz firmasından hiçbir temsilcinin katılmaması dikkat çekti. Toplantıyı yöneten Bolu Vali yardımcısı Cemal Polat yanındakilere dönerek “Beygaz firması temsilcileri toplantıya niye gelmedi? “ şeklinde soru yöneltti ama sorusuna net bir cevap alamadı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.