Özcan’dan, Kılıçdaroğlu açıklaması

Özcan’dan, Kılıçdaroğlu açıklaması

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yapılan ortak açıklama ile Cumhurbaşkanlığı Adaylığı için Kemal Kılıçdaroğlu'na tam destek verdiğini bildirdi. 11 il Belediye Başkanı ortak açıklama yaptı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 11 il Belediye Başkanı ile birlikte yaptığı basın açıklamasıyla Cumhurbaşkanlığı adaylığı için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tam destek verdiklerini bildirdi. İşte Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan imzasının da bulunduğu o açıklama;

“Bizler Cumhuriyet Halk Partili 11 İl Belediye Başkanı olarak; ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde bir yandan yurttaşlarımızın yaralarını sarmak adına çalışmalarımızı büyük bir gayretle sürdürüyor, bir yandan da Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılında daha demokratik, daha zengin ve daha çağdaş bir Türkiye inşası yolunda mücadelemizi sürdürüyoruz.

Çok kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun her fırsatta vurguladığı demokratik, eşitlikçi ve liyakata dayalı bir Türkiye kurma arzusu ve gayretini, bu süreçteki kararlı duruşunu, bütünleştirici tavrını heyecanla takip ediyor ve bizlerde çalışmalarımızı bu gayede şekillendiriyoruz.

Umut dolu bu yolculukta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile yürümekten gurur duyuyor ve kendisine sonuna kadar güveniyoruz. Bu yolculuğun sonunda zafere ulaşacağımıza da yürekten inanıyoruz.

Biliyoruz ki milletimiz de hak, adalet ve demokrasi yolculuğumuzda bizleri ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu asla yalnız bırakmayacaktır. Kamuoyuna Saygılarımızla.”

Faruk Demir-Ardahan Belediye Başkanı

Demirhan Elçin-Artvin Belediye Başkanı

Melek Mızrak Subaşı- Bilecik Belediye Başkan Vekili

Tanju Özcan-Bolu Belediye Başkanı

Ali Orkun Ercengiz-Burdur Belediye Başkanı

Ülgür Gökhan-Çanakkale Belediye Başkanı

Recep Gürkan-Edirne Belediye Başkanı

Mehmet Siyam Kesimoğlu- Kırklareli Belediye Başkanı

Selahattin Ekicioğlu-Kırşehir Belediye Başkanı

Barış Ayhan- Sinop Belediye Başkanı

Vefa Salman-Yalova Belediye Başkanı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.