Rasim Özdemir Düzce - Abant Yolu'nda Milletvekilleri Arzu Aydın Ve Fehmi Küpçü'Ye Yüklendi!

Rasim Özdemir Düzce - Abant Yolu'nda Milletvekilleri Arzu Aydın Ve Fehmi Küpçü'Ye Yüklendi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu milletvekili aday adayı Rasim Özdemir, Düzce’den direkt olarak Abant’a bağlanan yolun bitme aşamasına gelmesine tepki gösterirken, AK Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’yü topa tuttu!

Düzceli siyasilerin 1999 yılından itibaren Sinekli yaylası ve Samandere şelalesi üzerinden Abant’a bağlantı yolu yaptırma hayallerinin gerçekleştiğini belirten CHP Bolu milletvekili aday adayı Rasim Özdemir, AK Parti milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’yü ağır bir dille eleştirerek, “Gelinen noktada iki tane beceriksiz ve basiretsiz, yol sıra giden milletvekillerimizin sayesinde bu tabelayı astılar” ibaresini kullandı.

İŞLETMELER YOK OLACAK!

Bolu – Abant arasındaki yolun turizm açısından önemli olduğunu vurgulayan Özdemir, “Düzce ile Abant arasındaki yol, bizim yüzlerce işletmemizin ileride yok olması demek. Bu yolu açmakla kalmayacaklar ve yarın burada işletmeler olacak. İstanbul’dan yola çıkan bir vatandaş artık önce Düzce yolundan Samandere şelalesine uğrayacak oradan da direk olarak Abant’ımıza gelecek” ifadelerini kullandı.

BİR DÖNEMİMİZ HEBA OLDU

“Zaten sınır sorunumuz vardı. Sınırımızı koruyamayan, Abant’ımıza sahip çıkamayan 2 tane milletvekili ile bir dönemimiz heba oldu. Bolu çok şey kaybetti. Milletvekili olduğum zaman bunların önüne geçeceğim.”

BASİRETSİZ VE BECERİKSİZ MİLLETVEKİLLERİ!

“2 tane basiretsiz ve beceriksiz millet vekillerimize şunu göstermek istiyorum. “Erdoğan’ın talimatı Düzce - Abant yolu bu yıl bitecek.” Düzce bu manşetleri atarken hiç mi haberiniz olmadı. Düzce milletvekilleri, 1999 yılından itibaren bu yolun açılmasıyla ilgili mücadele ederken, cumhurbaşkanlığına gidip elini masaya vururken hiç mi haberiniz olmadı.”

NAVİGASYONLA BOLU’YU ZOR BULUYORSUNUZ

Düzce – Abant yolu tabelasının konumunu AK Parti milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’ye gönderen Özdemir, “Zaten navigasyonla Bolu’yu zor buluyorsunuz. Ben rotadan çıkmış milletvekillerimize buranın konumunu atmak istiyorum. Bir milletvekili zaten Bolu’yu bilmiyordu. 3 dönem milletvekilliği yaptı. Diğeri de dönemi boyunca Bolu’yu unuttu ben hatırlatmak istedim.”

MASAYA YUMRUĞUMU VURACAĞIM

“Ben millet vekili olduğum takdirde bakanlıklarda cumhurbaşkanlığında kim olursa olsun. Bolu’nun hakkını korumak için masaya yumruğumu vuracağım. Sınırlarımızı ve namusumuzu koruyacağım. Abant’ımızı Düzce’ye kaptırmayan bir milletvekili olacağım.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.