Sağlıktaki dönüşümün Artılarını görüyoruz

Sağlıktaki dönüşümün Artılarını görüyoruz

Ak Parti Bolu Milletvekili adayları, il ve ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor.   İlk ziyareti Adliye’ye yapan Ak Parti Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven’e gerçekleştirdi. ...

Ak Parti Bolu Milletvekili adayları, il ve ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor.

 

İlk ziyareti Adliye’ye yapan Ak Parti Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven’e gerçekleştirdi.  Bu ziyaretin ardından avukatlar ziyaret eden Ak Parti Milletvekili adayları Fehmi Küpçü ve Fatih Metin meslektaşları ile sohbet etti.Ak Parti Teşkilatı Defterdalık’ı da ziyaret etti. Birimleri tek tek dolaşan Ak Parti Milletvekili adayları çalışanlara çalışmalarında başarılar diledi. Ak Partililer, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne giderek Başhekim Hüseyin İka ve polikliniklerde muayene olan hastaları ziyaret etti.

 

12 Haziran genel seçimleri öncesinde ziyaretlere devam eden Ak Parti Bolu Milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Fatih Metin, Ak Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Köroğlu Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. 

 

“Hastanelerimiz en kaliteli hizmeti veriyor”

İlk olarak Başhekim Hüseyin İka’yı ziyaret eden Ak Partililer daha sonra polikliniklerde muayene olan hastalarla da sohbet etti. Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Bolu’daki hastanelerin bölgenin en kaliteli hastaneler olduğunu vurgulayarak, “Hastanedeki hastalarımızın da sıkıntılarını dinlemek istiyoruz. Onların hastane ile ilgili bir sıkıntıları var mı? Bizden ne gibi istekleri var? Gelmişken onları da görelim istedik. Biliyoruz ki bizim hastanelerimiz, bölgemizin en kaliteli hizmetini veren hastanelerdir. Bunda sizin de başhekim olarak çok büyük payınız vardır. Bolu’daki hastanelerimizin Türkiye’de dereceye girdiğini biliyoruz. Sıcak karşılamanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

“Hastanelere yapılan ziyaretler unutulmayan ziyaretlerdir”

Başhekim Hüseyin İka’da konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Burası bildiğiniz gibi Türkiye’deki sayılı sağlık kurumlarından bir tanesi. 500 yatağın üzerinde yaklaşık 1300 personel ile hizmet vermekte olan ve Bolu’nun il nüfusu dışında bir değerlendirme yapacak olursak, her 100 kişiden bir tanesinin kurumda çalıştığı büyük bir sağlık merkeziyiz. Yıllık bütçe tutarımız 55 milyondur. Bu da yine sağlık kurumları arasında oldukça iyi bir bütçe. Hastane ziyaretleri inşallah sizler açısından da bizler açısından da hayırlara vesile olacaktır. Hastanelere yapılan ziyaretler unutulmayan ziyaretlerdir. İnsanların zor anlarında yanlarında olunması, onlara destek olunması hiç akıldan çıkmaz. Ben burada verilen hizmetleri hem hekim gözüyle, hem hasta gözüyle hem de hasta yakını gözüyle gören bir insanım. Burada yaptığımız işlerin pozitif olarak herkese yansıdığını biliyorum. Bunun bilincinde olarak hareket ediyoruz.”

 

“Sağlık anlamındaki zenginlikler bizi sevindiriyor”

Gerçekleşen hastane ziyareti ile ilgili değerlendirme yapan Ak Parti Bolu Milletvekili adayı Ali Ercoşkun’da şöyle konuştu; “Ak Parti hükümetinin bu süreçteki en büyük değişim ve dönüşümünü sağlık hizmetlerinde gerçekleştirdiğini hep söylüyoruz. Biz zaten devamlı suretle teşkilat olarak yaptığımız hasta ziyaretlerini bugün üç milletvekili adayı ve teşkilatımızın tamamıyla birlikte gerçekleştiriyoruz. Hükümetimizin bu konudaki çalışmalarının vatandaşımızda ne kadar büyük bir memnuniyet oluşturduğunu burada yerinde görmekte bizi çok mutlu ediyor. Bizdeki birlik beraberliğin buradaki vatandaşlarla bir arada olmayla en üst seviyeye çıktığını söyleyebilirim. Bolu’nun sağlık anlamındaki zenginliklerini Bolulu vatandaşlarımızın en son noktasına kadar kullandığını görmekte bizleri memnun ediyor. Önümüzdeki süreçte bu potansiyelin daha da gelişmesi noktasında gayretlerimizin yönlenmesi içinde bizleri motive ediyor. Bolu’da bu hizmetleri aksamadan sağlayan bütün sağlık kadrolarına teşekkür ediyorum.”            

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.