Sömürü düzenine son vereceğiz

Sömürü düzenine son vereceğiz

Saadet Partisi milletvekili adayları, il başkanı Mehmet Koyuncu ve il yönetimi ile  beraber, köy taraması yaptılar. Yaptıkları ziyaretlerde, köylülerin sıkıntılarını dinleyen adaylar, Sultan köyde bir sünnet...

Saadet Partisi milletvekili adayları, il başkanı Mehmet Koyuncu ve il yönetimi ile  beraber, köy taraması yaptılar. Yaptıkları ziyaretlerde, köylülerin sıkıntılarını dinleyen adaylar, Sultan köyde bir sünnet düğününe katıldılar. Karca köyünde, köy bayramına katılan adaylar, köy odasında, köylülerle oturup, uzun süre sohbet ettiler. Milli görüşçüler olarak, yapacakları hizmetler hakkında bilgiler verdiler.

Saadet Partililer 12 Haziran seçimleri öncesindeki siyasal çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyorlar.Program sonunda değerlendirmelerde bulunan il başkanı Mehmet Koyuncu; “Köylümüz ağlıyor. Tarım politikaları köylümüzü bıktırmış. İnşallah bu seçimlerde, köylümüzün tüm sıkıntılarını bitireceğiz. 12 Haziran'da yapılan seçimler, sadece milletvekili seçimi olarak değerlendirilemez, aynı zamanda bu seçimlerle, Türkiye'nin geleceği de oylanacaktır.”dedi. Saadet Partisi iktidarında, yasakların kalkacağını ve insanların daha özgür olacağını belirten Koyuncu, Saadet Partisinin dışında kalan diğer partilerin, yasakçı zihniyete sahip olduğunu söyledi. İktidara geldiklerinde ilk iş olarak, Kur'an kurslarına 12 yaş altında çocukların gidemeyeceği yönündeki yasağı kaldırarak, herkesin rahatça dinini öğrenmesini sağlayacaklarını dile getiren Koyuncu, İmam Hatip Liselerinin orta kısımlarını da açacaklarını söyledi. AKP iktidarının halkın hiçbir beklentisine cevap veremediğini, yapılan düzenlemelerin ise, rantiyecilerin ve uluslararası sermayenin işine yaradığına dikkat çekti. Türkiye'de gelir dağılımında büyük bir adaletsizlik ve sömürü düzeni bulunduğunu belirten Mehmet Koyuncu, 'Ülkemizde tam anlamıyla bir sömürü düzeni vardır. Gelir dağılımı adaletsizliği alabildiğine artmıştır. AKP’nin, iktidarı boyunca izledikleri ekonomik politikaların yanlışlığı ortadadır. İşsizlik artmıştır. Oğluna, kızına iş bulamayan anneler ve babalar. Siz, 2023 projesi mi, yoksa evladınıza iş mi istiyorsunuz. Bölgenizdeki bütün fabrikalar ve kuruluşlar satıldı. Ne kaldı elinizde. Bu fabrikaların tamamını biz kurmuştuk. Ama şimdi milletin elinde bir şey kalmadı. Üretmeyen bir ekonomi, fabrika kurmayan, Milli Görüş tarafından kurulmuş olan fabrikaları ise satan bir zihniyet, işsizliği çözemez. O halde adres belli. Biz yaparız, onlar satar. AKP ve diğer partiler, fabrikaların kurulmasında alın terleri bulunmadığı için, rahatlıkla satıyorlar. Biz iktidara geldiğimizde, bunları yeniden hizmetinize sunacağız, yeni fabrikalar kuracağız. Doğu illerimiz için özel kalkınma programları uygulamaya koyacağız, tarımı canlandıracağız. Köylümüze, eskiden olduğumuz gibi, yine destek olacağız. Köylümüzün yüzü, yine Milli Görüş sayesinde gülecek” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.