3 büyük etkinliğe ev sahipliği yapacağız

Bolu 2013 yılında Cimnastik branşında 3 büyük etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu etkinliklerin en büyüğü ise “Uluslararası Murat Canbaş Kupası” turnuvası olacak.   Federasyon Başkanlığını...

3 büyük etkinliğe ev sahipliği yapacağız

Bolu 2013 yılında Cimnastik branşında 3 büyük etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu etkinliklerin en büyüğü ise “Uluslararası Murat Canbaş Kupası” turnuvası olacak.

 

Federasyon Başkanlığını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’in yaptığı Cimnastik Federasyonu bu yıl ilimize 3 büyük organizasyon veriyor. İlimizin ev sahipliğini yapacağı organizasyonlardan ilki Artistik Cimnastik 1.Etap Kulüplerarası Yıldız-Genç-Büyük Yarışması olacak. Bu organizasyon 8-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu organizasyondan sonra Bolu’nun ev sahipliğini yapacağı 2.etkinlik Ritmik Cimnastik Küçükler-Yıldızlar Gelişim Kampı olacak. Kamp 1-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Cimnastik Federasyonu’nun ilimizde gerçekleştireceği en büyük organizasyon ise Uluslararası Murat Canbaş Kupası Artistik Cimnastik Yıldızlar-Gençler Şampiyonası olacak. Bolu’da ilk kez düzenlenecek olan şampiyona 25-27 Ekim tarihleri arasında organize edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124