47 yıllık özlem bitti!

Boluspor, kurulduğu günden buyana ilk kez sahasında gece maçı oynadı. Yıllar sonra Bolu Atatürk Stadyumunda gece maçı seyreden kırmızı-beyazlı taraftarlar sonunda muradına erdi.   47 yıl sonra bir ilke imza atan...

47 yıllık özlem bitti!

Boluspor, kurulduğu günden buyana ilk kez sahasında gece maçı oynadı. Yıllar sonra Bolu Atatürk Stadyumunda gece maçı seyreden kırmızı-beyazlı taraftarlar sonunda muradına erdi.

 

47 yıl sonra bir ilke imza atan Boluspor yönetimi yıllar sonra adını tarihe altın harflerle yazdırdı. Yıllar sonra Bolu Atatürk stadyumunda kırmızı-beyazlı taraftarlara gece maçı seyrettiren kırmızı-beyazlı yönetim, ışıklar altında ilk galibiyetini 1461 Trabzonspor’a karşı aldı. Boluspor’un 1461 Trabzonspor’la oynadığı gece maçını yaklaşık 5 bin kırmızı-beyazlı taraftar izledi.

3 puan onları ısıttı

Soğuk havaya rağmen kapalı ve maraton tribününü tıklım, tıklım dolduran kırmızı-beyazlı taraftalar, ilk geceme maçının keyfini çıkarttı. Boluspor-1461 Trabzonspor maçını yaklaşık 5 bin taraftarlar, 90 dakika boyunca hiç susmadan takımlarını destekledi. 90 dakika sonunda gelen 3 puanla birlikte Atatürk Stadyumunu karnaval alanına çeviren kırmızı-beyazlı taraftarlar, maç sonrası şampiyonluk tezahüratlarıyla stadyumu boşalttı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124