“Hentbol Dostluk Turnuvası” sona erdi

Bolu'nun Almanya'daki kardeş kenti Neuss'dan ilimize gelen hentbol takımları ile ilimiz hentbol takımları arasında gerçekleştirilen “Dostluk Turnuvası” A.İ.B.Ü. Spor Salonunda gerçekleştirilen final müsabakalarının...

“Hentbol Dostluk Turnuvası” sona erdi

Bolu'nun Almanya'daki kardeş kenti Neuss'dan ilimize gelen hentbol takımları ile ilimiz hentbol takımları arasında gerçekleştirilen “Dostluk Turnuvası” A.İ.B.Ü. Spor Salonunda gerçekleştirilen final müsabakalarının ardından düzenlenen kapanış töreniyle sona erdi.

 

Genç bayanlar, küçük erkekler ve yıldız erkekler olmak üzere 3 kategoride düzenlenen turnuvaya katılan tüm takımlara; Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, A.İ.B.Ü. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Resul Eryiğit, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, A.İ.B.Ü. Spor Müdürü Necdet Esen, Türkiye Hentbol Federasyonu Bolu temsilcisi Devrim Bulut ve Almanya'dan gelen temsilciler tarafından şiltler verildi.

Bir hafta boyunca Bolu'yu gezme, tanıma fırsatı bulan misafirlerimiz organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve önümüzdeki yıllarda iki kardeş kent arasındaki spor organizasyonlarının yoğunlaştırılarak devam etmesi dileklerinde bulundular.

Turnuvaya katılan takımlar:

Bayanlar Kategorisi:

- Almanya Neuss Spor Kulübü

- Boluspor Kulübü

- Gençlik Merkezi Spor Kulübü

Küçük Erkekler Kategorisi:

- Almanya Neuss Spor Kulübü

- Bolu Belediye Spor Kulübü

- Kültür İ.Ö.O. Spor Kulübü

Yıldız Erkekler Kategorisi :

- Almanya Neuss Spor Kulübü

- Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü

- Atatürk Anadolu Lisesi Spor Kulübü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124