A MİLLİ FUTBOL TAKIMLARI TERMAL OTEL’DE

A MİLLİ FUTBOL TAKIMLARI TERMAL OTEL’DE

Türkiye A milli bayan futbol takımımız ve Yunanistan A milli bayan futbol takımı 25 Nisan da Termal Otelde 5 gün kampa giriyor. İki ülkenin A milli Bayan futbol takımları 27 ve 29 Nisan da Bolu Atatürk Şehir stadyumun da iki hazırlık...

Türkiye A milli bayan futbol takımımız ve Yunanistan A milli bayan futbol takımı 25 Nisan da Termal Otelde 5 gün kampa giriyor. İki ülkenin A milli Bayan futbol takımları 27 ve 29 Nisan da Bolu Atatürk Şehir stadyumun da iki hazırlık maçı yapacak.   

 

A Milli Bayan futbol takımımız ve Yunanistan A Milli Bayan futbol takımı 25 Nisanda Termal otelde kampa giriyor.  İki ülkenin A Milli Bayan futbol takımları 27 ve 29 Nisan da Atatürk şehir stadyumunda iki özel hazırlık maçı yapacak. Hazırlıklarını Termal Otelde sürdürecek olan İki ülkenin A Milli Bayan futbol takımları 5 gün ilimizde kamp yapacak.    

Bu konuyla ilgili görüşünü aldığımız Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar “Türkiye A milli bayan futbol takımı ve Yunanistan A milli futbol takımlarımıza en iyi şekilde ev sahipliği yapacağımızı ve bu organizasyonların devamlılığı için elimizden gelen tüm özveriyi göstereceklerini söyledi.

Termal Otel Genel Müdürü Alemdar “Ülkeler arası bu organizasyonlar Bolumuza ekonomik açıdan da ciddi destek sağlamaktadır. Basketbol milli takımlarımızdan sonra futbol A milli takımlarımıza da ev sahipliği yapmanın gururu içersinde olduklarını, bu tür organizasyonların Bolu İline alınabilmesi için çok yol kat ettiklerini ve bu organizasyonları ilimize alabilmek için Federasyona gittiğini ve orada ilimizdeki imkânları birebir ağızdan en iyi şekilde anlattığını, ikna edebilmek için çok çaba sar ettiğini” ifade etti. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.