Abak'dan benzinlik konusunda açıklamalar

Boluspor kulübü Başkanı Savaş Abak, Köroğlu TV ekranlarında yayınlanan ‘Serbest Vuruş’ programının canlı yayın konuğu oldu. Boluspor kulübü Başkanı Savaş Abak, kırmızı beyazlıların yakın zamanda 11 yıl boyunca kiraladıkları ve benzinlik yapılması planlanan bölge için açıklamalarda bulundu.

 Abak'dan benzinlik konusunda açıklamalar

İlk olarak benzinlik konusunda açıklamalarda bulunan Abak “Benzinlik konusu şöyle. Orada da Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz çok büyük destek verdi. Biz mal sahibi ile 11 yıllık anlaşmamızı yaptık. Şu anda orada ne olursa 11 yıl boyunca orası Boluspor kulübünün. Hatta sözleşme yaptıktan sonra para ödemeye başlayacaktık, ama biz 20 bin TL’lik kısmını da verdik. Tapu’ya harçlar yattı, bedeller yattı. Belediye’den de oranın akaryakıt istasyonu olması için ruhsatı da çıktı. Encümen’den karar çıktı. Askı süresi var. Ondan sonra işlemlerimizi hızlandıracağız. Boluspor kulübünün yapma gücü yok. Orayı yapsak ta, bir işletmeciye vereceğiz. Nasıl açık otoparkları aldık, biz göreve geldiğimiz zaman açık otoparklar bir firmadaydı. O firma battı gitti. Son kongrede 700–800 Bin TL bir alacak gözüküyor ama yok öyle bir para. Biz şimdi orayı aldık. Sağ olsunlar Bolulu bir arkadaşlara verdik.

O zamanki, kirası 44 Bin TL idi biz 32–33 Bin TL’ye verdik. Arkadaşlar sağ olsun her ay ödüyorlar. Kapalı otoparkın birini yine bir işletmeciye verdik. Oradan bir gelirimiz var. Şuan 80–85 Bin TL gibi bir standart gelirimiz var. Ama Boluspor Kulübü hiçbir şey yapmasın. A takımın olduğu yerde 125 Bin TL aylık maliyetimiz var." dedi.  SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124