Abat “Önümüzdeki maçlar daha önemli”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, Adanaspor maçı sonrası maçın değerlendirmesini ve çıkan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Başkan Abat “Olayların çıkması bizi çok üzdü ancak böyle...

Abat “Önümüzdeki maçlar daha önemli”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, Adanaspor maçı sonrası maçın değerlendirmesini ve çıkan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Başkan Abat “Olayların çıkması bizi çok üzdü ancak böyle şeyler deplasmanda yaşanıyor. Ben aldığımız 3 puana bakıyorum. Teknik heyet ve oyuncularımı kutluyorum” dedi.

 

Başkan Abdullah Abat, Adanaspor deplasmanının zor geçeceğini bildiklerini ve rakibin ataklarına dur demeyi bildiklerini belirterek “Deplasmanda oynadığımızı düşünürsek rakibin baskılarına olumlu cevaplar verdik. Takım halinde iyi organize olduk. Ben her zaman söylüyorum. Teknik heyet ve oyuncularıma güveniyorum. Bundan sonra rakiplerimizle oynayacağız. O maçlar daha önemli” diye konuştu.

OLAYLARA NE DEDİ?

Maç sonunda çıkan olaylarla ilgili de konuşan Başkan Abat “Bu olayları tüm Adanaspor camiasına yükleyemeyiz. Adanaspor başkanı çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir insan. Kendisi maçtan hemen sonra ayrılmak zorunda kaldı. Bazı kendini bilmezlerin yaptığı fevri hareketleri. Deplasmanlarda böyle şeyler oluyor. Barbaros’a tepki gösterdiler. Şahsıma, yönetici arkadaşlarıma ve takım otobüsüne saldırdılar. Her şeyi unutarak 3 puanın keyfini çıkartalım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124