AİBÜ DAĞCILARI SERTİFİKALARINI ALDI

AİBÜ DAĞCILARI SERTİFİKALARINI ALDI

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Dağcılık ve Kaya Tırmanışı topluluğu üyesi dokuz öğrencimiz ve UMKE ekibinden altı sporcu farklı spor kulüplerinden lisanslı olarak Dağcılık Federasyonunun 7-13 Mayıs 2001 tarihleri...

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Dağcılık ve Kaya Tırmanışı topluluğu üyesi dokuz öğrencimiz ve UMKE ekibinden altı sporcu farklı spor kulüplerinden lisanslı olarak Dağcılık

Federasyonunun 7-13 Mayıs 2001 tarihleri arasında Eskişehir ili Sivrihisar mevkiinde düzenlediği Dağcılık Yaz temel eğitimine katılarak başarı ile bitirdi.

 

Dağcılık ve Kaya Tırmanışı topluluğu AİBÜ üyesi dokuz öğrencimiz ve UMKE ekibinden altı sporcu farklı spor kulüplerinden lisanslı olarak Dağcılık Federasyonunun 7-13 Mayıs 2001 tarihleri arasında Eskişehir ili Sivrihisar mevkiinde düzenlediği Dağcılık Yaz temel eğitimine katılarak başarı ile bitirdi.

Benze eğitimleri il içerisinde gören ekip bu sayede hem bilgilerini geliştirme ve pekiştirme şansı yakalarken hem de eğitimlerini sertifikalandırmış oldu.

Sekiz basamaklı eğitim sisteminin ilk basamağını oluşturan kamp içerisinde çadırda konaklayan ve beslenmelerini kendi imkanları ile karşılayan ekip, temel kaya tırmanışı ve ip düğümleri konusunda da yetkinleşti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.