AİBÜ KAYALIKLARI AŞTI!

AİBÜ KAYALIKLARI AŞTI!

AİBÜ Dağcılık ve Kaya Tırmanışı topluluğu öğrencileri, 22-24 Nisan 2011 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından İzmir bölgesinde yedincisi düzenlenen Kaynaklar Kaya tırmanışı şenliğine katıldı.   İzmir...

AİBÜ Dağcılık ve Kaya Tırmanışı topluluğu öğrencileri, 22-24 Nisan 2011 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından İzmir bölgesinde yedincisi düzenlenen Kaynaklar Kaya tırmanışı şenliğine katıldı.

 

İzmir bölgesinde yedincisi düzenlenen Kaynaklar Kaya tırmanışı şenliğine katılan AİBÜ'lü öğrenciler, Pazartesi günü Bolu'ya döndü. Aynı tarihlerde yine topluluk üyesi öğrencilerinden küçük bir grup ise Bursa Narlıdere'de bulunan bir başka tırmanış bahçesinde tırmanış eğitimi ve çalışması yaptı. Topluluk danışmanı Arş. Gör. Dr. Güçlü Özen öğrencileri salon içerisinde eğitmek ve antrenman yaptırmak, ancak temel amaçlarının açık alanlara, doğaya götürmek ve de daha yaygın bir şekilde öğrencilerle bütünleşmek olduğunu, Beden eğitimi ve spor bölümünün dışında kalan öğrencilere ulaşmak istediklerini, bunun da şu an yönetimden aldıkları büyük destek sayesinde büyük ölçüde başardıklarını, ama daha yapılması gereken çok şey olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.