AİBÜ’nün Spora desteği devam ediyor

Bolu Meslek Yüksekokulu Spor Salonu’nda yapılan ve AİBÜ Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu üyeleri ile öğrencilerin kullandığı “yapay tırmanma duvarı”, yapılan ilavelerle genişletilerek, yeniden öğrencilerin...

AİBÜ’nün Spora desteği devam ediyor

Bolu Meslek Yüksekokulu Spor Salonu’nda yapılan ve AİBÜ Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu üyeleri ile öğrencilerin kullandığı “yapay tırmanma duvarı”, yapılan ilavelerle genişletilerek, yeniden öğrencilerin kullanımına sunuldu.

 

Daha önce üç eğimle çalışma yapılabilen “yapay tırmanma duvarı” altı farklı eğimde çalışma yapmaya elverişli halde genişletilerek 85 metrekareye çıkarıldı. Bolu Meslek Yüksekokulundaki yapay tırmanma duvarında hazırlık yapan AİBÜ Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu üyeleri ve öğrencilerini ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, öğrencilerin Dağcılık ve kaya tırmanma gibi extreme sporlar ve diğer spor faaliyetlerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Rektör Coşkun, daha sonra topluluk üyelerinin yeni yapay tırmanma duvarında gerçekleştirdikleri gösteriyi izledi. Topluluk üyeleri verdiği destekten ötürü Rektör Coşkun’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124