Aliağa Petkim 23 Ağustos'ta Bolu’da

Beko Basketbol Ligi'nde yeni sezon öncesi kadrosunu baştan aşağı yenileyen Aliağa Petkim'de Antrenör Hakan Demir ilçenin başarı hasretini dindireceklerini söyledi.

 Aliağa Petkim 23 Ağustos'ta Bolu’da

Beko Basketbol Ligi'nde yeni sezon öncesi kadrosunu baştan aşağı yenileyen Aliağa Petkim'de Antrenör Hakan Demir ilçenin başarı hasretini dindireceklerini söyledi. Ahmet Erdoğan ve Melih'i kadroda tutup Erdemir'den Marshall, Nancy'den Sommerville, Pesaro'dan Thomas, Artland'tan Popovic, Karşıyaka'dan Bora ve Serkan, Telekom'dan Ceyhun, Hacettepe'den Ali, Göztepe Basketbol'dan Gani'yi aldıklarını hatırlatan Demir, “İyi takım kurduk. Kulüp ve taraftar işbirliğiyle başarı gelecek” dedi.

Yeni sezonda iç sahada mağlubiyete tahammülü olmayan, dış sahada ise her maçı kazanmak isteyen bir takım kimliği yaratacaklarını sözlerine ekleyen Hakan Demir, “Aliağa bizim kalemiz olacak” şeklinde konuştu.

Sezonu 5 Ağustos'ta açacak Aliağa Petkim'de yabancı oyuncular 15 Ağustos'ta İzmir'de olacak. Yeşil beyazlı ekip, 23 Ağustos'ta Bolu'ya giderek kampa girecek. Aliağa Petkim sezon öncesi özel turnuvalara da katılacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2013, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124