Alt yapıdan A takıma destek

Boluspor'da Gençlik Geliştirme Koordinatörü Çetiner Erdoğan ve altyapı antrenörleri, dün akşam oynanan Adana Demirspor maçı öncesi teknik ekibe başarılar diledi.

 Alt yapıdan A takıma destek

Gençlik Geliştirme Koordinatörü Çetiner Erdoğan ve antrenörler Selahattin Konrat, Cüneyt Karakuş, İlker Yılmaz, Fatih Ateş, Miraç Parlak, Bülent Biçer, Hasan Tosun, Ömer Yavuz ve altyapı idari menajeri Burhan Sucu, dün akşam oynanan Adana Demirspor maçı öncesi A Takım teknik heyetini ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL OLUR

Teknik ekibe her zaman yardım edeceklerinin belirten Çetiner Erdoğan, “Gençlik Geliştirme Birimi olarak yeni sezon öncesi başarı dileklerinde bulunmak istedik. Elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız. Yeni sezonda inşallah her şey gönlünüzce olur. Her zaman destekçiniziz” dedi.

DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR

Boluspor Teknik Direktörü Ali Beykoz ise, “Önemli bir görevi başarıyla yapma gayreti içindeyiz. Bizim başarımız, kentin, camianın ve altyapıdaki tüm hocaların başarısı olacak. Biz başarılı olursak altyapının da geleceği daha da güçlenmiş olacak. Mahcup olmamak için çalışıyoruz. Zor bir yarışa giriyoruz. Sizlerle birlikte çalışacağız. Desteğe ve sahiplenmeye ihtiyacımız var. Alnımızın akıyla bu görevi yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2013, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124