Ankaralı Yarenler çıldırdı

4 Kasım Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Boluspor-Adanaspor maçı için Ankaralı Yarenler’in otobüs organizasyonu düzenlediği ve Bolu’ya akın, akın gelecekleri öğrenildi.   Ankaralı...

Ankaralı Yarenler çıldırdı

4 Kasım Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Boluspor-Adanaspor maçı için Ankaralı Yarenler’in otobüs organizasyonu düzenlediği ve Bolu’ya akın, akın gelecekleri öğrenildi.

 

Ankaralı Yarenler taraftar grubunun sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamaya göre her hafta olduğu gibi Boluspor-Adanaspor karşılaşmasına Ankara'dan organizasyon gerçekleşecek. Otobüsün maç günü saat 09.45'de Ulus Atatürk Spor Salonu önünden kalkacağı öğrenildi. Alınan bilgiye göre Bolu’ya kalkacak otobüslerde yer almak isteyen taraftarlar geliş-gidiş için yalnızca 10 TL ödeyerek maçın heyecanına ortak olabilecekler. Otobüs organizasyonu için Savaş Akça (0 536 8215835) ve Selçuk Dursun’a (0 536 821 58 35) ulaşılması gerekiyor. Konuyla ilgili olarak Ankaralı Yarenler tarafından yapılan kısa açıklamada, “Arma uğruna yollardayız. Bir başkadır uzaktan sevmek” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124