ASKF Kutlu’yu ziyaret etti

A.S.K.F yönetimi kurulu üyeleri bürokratları ve seçilmişleri ziyarete devam ediyor. Başkan Gökmen ve ekibi ikinci durak olarak İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu’yu makamında ziyaret ettiler.   Ziyarette...

ASKF Kutlu’yu ziyaret etti

A.S.K.F yönetimi kurulu üyeleri bürokratları ve seçilmişleri ziyarete devam ediyor. Başkan Gökmen ve ekibi ikinci durak olarak İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu’yu makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyarette Başkan Gökmen, ziyarette yaptığı konuşmada “Yeni seçilmiş yönetim olarak amatör spora can verenlere teşekkür etmek için geldik. Sizin ve diğer arkadaşlarımızın sporun tabana yayılması için yapmış olduğunuz yardımlar, spor yapanları mutlu ediyor. Karaçayır’a yapmış olduğunuz amatör evi ve diğer yardımlarınız azımsanamayacak kadar çoktur. Spora ve spor yapan gençlerimize yapmış olduğunuz destek alkışa şayandır” dedi.

Başkan Kutlu ise “Spor yapan gençlerin her türlü kötülüklerden uzak kaldığını biliyoruz. Amacımız sağlıklı ve zeki toplumun temelini oluşturmaktır. Bunun için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapmak istiyoruz. Amatör sporun yanı sıra, okullarda spor yapan çocuklarımıza da gereken destek için uğraşıyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124