Başkan Ahmet Kızıltan, Metin Yılmaz’ı ziyaret etti

Yeniçağa için çalışmalarını aksatmadan sürdüren Başkan Ahmet Kızıltan her hafta ilçeye hizmet getirmek için Ankara bürokrasisine yaptığı ziyaretlerine aksatmadan devam ediyor. Bu hafta Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı görevine yeni atanan Sayın Metin Yılmaz’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Başkan Ahmet Kızıltan, Metin Yılmaz’ı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Danışmanı Ali Özdemir’in de bulunduğu görüşmeye Yeniçağa Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri ile Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen’de katıldı. Ziyarette ilçede bulunan şehir stadyumunun tadilatının yapılarak sentetik sahaya dönüştürülmesinde bakanlığın sağladığı destek için teşekkür eden Başkan Kızıltan ayrıca Yeniçağa Spor Kulübüne destek verilmesi, İlçe Stadına kapalı tribün yapılması, doğal güzelliğiyle bilinen Yeniçağa Gölü’ne hem spor hem de gezi amaçlı teknelerin yanaşması için iskele yapılması ile ilçeye yapılacak olan projelerde destek verilmesi konularını da Bakan Yardımcısı Sayın Yılmaz’a iletti.

Ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz “Ziyaretlerinden dolayı Başka Belediye Başkanımız Ahmet Kızıltan’a ve heyetimize teşekkür ederim. Bakanlığımızın hizmet alanları içerisinde Yeniçağa’ya destek vermeye hazırız”dedi.

Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz ile yapılan görüşme ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Daire Başkanı aynı zamanda Yeniçağa Eski Kaymakamı Abdulkadir Mahmutoğlu’da ziyaret edildi. Eski görev yeri olan İlçeyi çok sevdiğini ve özlediğini belirten Mahmutoğlu ziyaretten dolayı Başkan Kızıltan ile Yeniçağa heyetine teşekkür etti ve en kısa zamanda ilçeyi ziyaret edeceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2013, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124