Başkan Yılmaz şampiyon sporcuları ödüllendirdi

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, geçtiğimiz hafta Sakarya’da düzenlenen Uluslararası Open Karate Turnuvası’nda altın madalya alan Bolu Belediyespor’un şampiyon sporcusu Emirhan Yerlikaya ve diğer sporculara başarılarından dolayı çeşitli hediyeler verdi.

 Başkan Yılmaz şampiyon sporcuları ödüllendirdi

Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmen Evi’nde düzenlenen lise birincileri ödül töreni sonrası Bolu Belediyespor Karate Takımı Antrenörü İbrahim Damar nezaretinde programa katılan şampiyon sporcuları sahneye davet eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, törene katılan Vali Vekili Ömer Eru ve İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile birlikte minik karatecileri tebrik ederek şampiyon sporcu Emirhan Yerlikaya’ya altın, diğer sporculara da çeşitli hediyeler takdim etti.

“Çocuklarımızın elinden birazcık tutsak çok şeyler olacak”

Hediye töreninin ardından ise bir açıklama yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Öncelikli amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha güzel, huzurlu ve sağlıklı bir kentte yaşamalarını sağlamak. Bu kapsamda Bolu Belediyesi olarak geçtiğimiz günlerde Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi’mizin açılışını yaparak hizmete sunduk. Sakarya Open Karate Turnuvası’nda altın madalya alan şampiyon sporcumuz Emirhan Yerlikaya ve diğer sporcularımızı kutluyorum. Demek ki böyle değerli hocalarımızla gelecek vadeden çocuklarımızın elinden birazcık tutsak çok şeyler olacak. İnşallah önümüzdeki dönem içerisinde de bu çalışmaların çok daha iyi noktalara gideceğini bekliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2013, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124