Basketbol’da şaşırtan sessizlik!

Boluspor Basketbol takımımızda süren sessizlik ulusal basında haber oldu. TB3L'de geçtiğimiz sezonun flaş ekiplerinden olan Boluspor'da, beklentiler yükselmişken yeni sezon öncesi ortaya çıkan hareketsizlik dikkat çekiyor.

 Basketbol’da şaşırtan sessizlik!

Daha önce antrenör Atalay Gemen ile yeniden anlaşma sağlayan Boluspor, iç transferde ise Çağdaş Çalış, Ramazan Öksüz ve Mehmet Şen ile sözleşme imzaladığını duyurmuştu.

Yaptığı anlaşmalar sonrasında önümüzdeki sene için de iddialı bir kadro kuracağı düşünülen Boluspor’daki sessizlik kulüpte problemler olabileceği sorusunu akıllara getiriyor.                              

Bilindiği gibi geçen sezon Bolu TBF tarafından geçen yıl Uşak ile birlikte “Basketbol Şehri” olarak nitelendirilmiş ve oluşumlarından övgü ile bahsedilmişti. 

2012-2013 sezonunda aldığı flaş sonuçlar ve olumlu basketbol ile spor camiasından adından söz ettiren Boluspor, geçen yıl final grubunu bir galibiyet ile tamamlamıştı.

Bakalım transfer sezonunun hareketli olduğu ve oyuncuların seçimlerini birer birer yaptıkları bu dönemde Boluspor dış transferde beklenen atağı yapacak mı yoksa küçülerek, kendinden yüksek beklenti içinde olan sporseverleri üzecek mi?

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2013, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124