Baysal’dan Çelen’e hayırlı olsun ziyareti

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal beraberindeki mütevelli heyeti üyeleri ve Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Suat Çelen'i ziyaret...

Baysal’dan Çelen’e hayırlı olsun ziyareti

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal beraberindeki mütevelli heyeti üyeleri ve Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Suat Çelen'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

Çelen'in çalışmalarından ve başarılarından duyduğu gururu dile getiren Ahmet Baysal “Suat Çelen Bolu'nun yetiştirdiği başarılı bir sporcumuz ve başarılı bir bürokratımızdır. İlimize yaptığı yatırımlarla, çalışmalarıyla ve İzzet Baysal'ın düşüncelerini uyandıran konuşmalarıyla kendisiyle ayrıca gurur duyuyorum. Aynı başarıları Federasyon Başkanı olarak da göstereceğine inancım tamdır” şeklinde duygularını ifade etti.

Suat Çelen ise Ahmet Baysal gibi çok değerli bir büyüğümüzün bu güzel övgü dolu sözlerinden dolayı çok memnun olduğunu ve İzzet Baysal'ın elinden yaşarken ödül almasının unutamayacağı anılardan biri olduğunu dile getirdi. “Bu sene Gençlik Kampları'nda Türkiye'nin dört bir yanından gelen gençlerimize İzzet Baysal'ın yaptıklarını anlatarak gençlerimizin kendisini tanımasını sağladık. Her zaman Bolu'nun bana sahip çıktığını, Federasyon Başkanlığı dönemimde de Bolu'nun spor turizmi noktasında daha iyi yerlere geleceğini umuyoruz” şeklinde konuştu.

Daha sonrasında Ahmet Baysal başkanlığındaki heyete Bolu'daki tüm spor branşlarıyla ve yapılan yatırımlarla alakalı bir sunum yapan Çelen Bolu'nun sporda geldiği noktayı anlatmaya çalıştı. Ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124