Beykoz, Eski günlerini hatırladı

Boluspor yeni sezon hazırlıklarına günde yaptığı çift antrenmanla devam ediyor. Eski günlerine özenen Boluspor teknik direktörü Ali Beykoz, akşam çalışmasının bir bölümünde kendisine yapılan ortaları gol yapınca oyuncularından alkış aldı.

 Beykoz, Eski günlerini hatırladı

Boluspor teknik direktörü Ali Beykoz, yapılan antrenmanda dinlenme anında adeta oyuncularına eski günleri gösterircesine yaptığı klas hareketlerle dikkat çekti. Beykoz,  çabukluk, kuvvet, dayanıklılık ve kenar ortaların aynı anda yaptırdığı çalışmada kenarlardan yapılan ortaların iyi olmasını isterken bazen de uyarılarda bulundu. Bir ara kendisine orta yapılmasını söyleyen Teknik direktör Ali Beykoz, gelen ortalara hem klas hareketlerle topa vurdu, hem de objektiflere poz verdi.

Hocalarının topa vuruşlarını dikkatli bir şekilde izleyen kırmızı beyazlı oyuncular, şık vuruşlar karşısında oyuncuların alkış yapmaları gözlerden kaçmadı. Göreve gelmesi ile birlikte hırslı bir şekilde oyuncularını yeni sezona motive etmeye çalışan Beykoz, zaman zamanda yapılan akşam çalışmasında oyuncuların moral kaynağı oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2013, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124