BOLU FENERBAHÇE DERNEĞİ’İN ANLAMLI DESTEK

BOLU FENERBAHÇE DERNEĞİ’İN ANLAMLI DESTEK

Bolu Fenerbahçe derneğinden Nike halı saha turnuvasında 15-19 yaş bolu birincisi çıkan Mimar İzzet Baysal Meslek Lisesi takımına destek geldi.   Nıke halı saha ligi ve Bolu ASkf işbirliğiyle düzenlene turnuvada 15-19...

Bolu Fenerbahçe derneğinden Nike halı saha turnuvasında 15-19 yaş bolu birincisi çıkan Mimar İzzet Baysal Meslek Lisesi takımına destek geldi.

 

Nıke halı saha ligi ve Bolu ASkf işbirliğiyle düzenlene turnuvada 15-19 yaş aralığında birinci olan Mimar İzzet Baysal Meslek Lisesi Bolu’nun gururu oldu. Bolu birincisi olarak Sakarya’da yarı finallere katılan Mimar İzzet Baysal Meslek Lisesi turu geçerek Türkiye şampiyonası maçlarına katılmaya hak kazandı.

Bu başarıya Fenerbahçeliler Derneği Spor ve sporcunun yanında olduğunu tesciller nitelikte anlamlı bir destek gösterdi. Şampiyona süresince tüm giderlerini karşılayacak olan Bolu Fenerbahçe Derneği yalnızca bir taraftar derneği olmadığını da göstermiş oldu. Fenerbahçe taraftar derneği başkanı Selçuk Zorlu ise “Sosyal sorumluluk projesi altında çocukların kötü alışkanlıklara sahip olmaması için faaliyetler içersinde olduklarını örnek teşkil edecek her konuda desteğe hazır olduklarını ve bu takımın yol yemek giderleri dışında da şampiyon olması durumunda ise spor malzemeleri desteklerini vereceklerini ifade etti.

 Bu zorlu süreçte çeşitli sıkıntılarla karşılaştıklarını söyleyen Koordinatör İbrahim Yaşmum şunları söyledi. “70 ilde düzenlenen Nıke halı sağ turnuvasında Bolu bölgesinde yapılan turnuvada 15-19 yaşlar arsında takımız bolu şampiyonu oldu.  Yarı finallerin yapıldığı Sakarya’dan da nah mağlup çıkarak İstanbul ‘da ki finallere hak kazandık. Bizim burada amacımız Bolumuzun adına başarı yakalamak ve okulumuzun da İsmi olan değerli büyüğümüz Mimar İzzet Baysal adını duyurmak diyerek sözlerine şöyle devam etti. Tabi belirli imkânlarla bu turnuvaya katıldık. Sakarya yapılan turnuvada Takımın halı sah ayakkabıları bile oradan kiraladık. Böyle zor şartlarda destek anlamında Fenerbahçeliler dernek başkanı Selçuk bey’le görüştük. Kendiside bize dernek olarak her konuda yardımcı olacaklarını söyledi. Biz de buradan sizler aracılığımızla teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.