Bolu Vali Yardımcısı Abdullah Şen'den Bolu'nun spor tesislerine önemli ziyaret

Bolu Vali Yardımcısı Abdullah Şen'den Bolu'nun spor tesislerine önemli ziyaret

Bolu Vali Yardımcısı Abdullah Şen, şehrin önde gelen spor tesislerini inceledi. Genç sporcularla sohbet eden Şen, Bolu'nun spora olan katkısını ve yatırımlarını gözler önüne serdi.

Bolu'nun sportif potansiyelini keşfetmek amacıyla kente gelen Vali Yardımcısı Abdullah Şen, en prestijli spor tesislerine adeta büyüleyici bir inceleme turu düzenledi. Şehrin spora olan katkısı ve yatırımları, bu ziyaretlerle bir kez daha teyit edildi.

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde heyecanlı başlangıç

Turu, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile başlatan Vali Yardımcısı Şen, buradaki çalışmalara hayran kaldı. Müdürlüğün genç sporculara sunmuş olduğu fırsatları bizzat yerinde görmek, Şen için oldukça etkileyiciydi.

vali-yardimcisi-senden-spora-yakin-takip-1.jpg

Çok Amaçlı Salon'da sporcularla kalp kalbe

Bir sonraki durağı olan Çok Amaçlı Salon'da sporcularla buluşan Şen, gençlerin ihtiyaçlarını ve önerilerini can kulağıyla dinledi. Sporcunun zihninde neler olduğunu anlamak ve onların spora olan tutkusunu bizzat hissetmek, bu ziyaretin en özel anlarından biriydi.

vali-yardimcisi-senden-spora-yakin-takip-3.jpg

İzzet Baysal Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi'nde Olimpiyat rüzgarı

Bolu'nun kalbinde yer alan İzzet Baysal Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi, Vali Yardımcısı'nın ziyaret ettiği bir diğer önemli duraktı. Burada olimpiyatlara hazırlanan genç yeteneklerle sohbet ederek, onların enerjilerini ve motivasyonlarını hissetti.

vali-yardimcisi-senden-spora-yakin-takip-4.jpg

Yeni yüzme havuzları: Bolu'nun yeni gözdesi

Inşaat aşamasında olan yüzme havuzlarını da es geçmeyen Şen, bu projenin şehrin spor yaşamına katkısının altını çizdi. Havuzların tamamlanmasıyla birlikte Bolu'nun sportif altyapısına büyük bir ivme kazandıracağını vurguladı.

vali-yardimcisi-senden-spora-yakin-takip-6.jpg

İl müdürü Emrullah Güler ile verimli değerlendirme toplantısı

Ziyaretlerin ardından İl Müdürü Emrullah Güler ile bir araya gelen Vali Yardımcısı, gözlemlerini ve sporcuların ihtiyaçlarını masaya yatırdı. Bolu'nun spor altyapısını daha da güçlendirecek stratejik adımların atılması için kafa yordular.

vali-yardimcisi-senden-spora-yakin-takip-2.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.