Bolulu Fenerbahçeliler iftarda buluştu

Bolu Fenerbahçeliler Derneği iftarda buluştu. Dernek yönetimi üyeleri son yıllarda yaptıkları sosyal faaliyetlerle birçok konuda gündeme konu olurken Ramazan ayı çerçevesinde de dernek üyeleri bir araya gelip hem iftar yaptılar hem de Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki ön eleme maçı olan Salzburg karşılaşmasını hep birlikte izlediler. Öte yandan Hollanda Fenerbahçeliler Derneği yetkilileri de iftar yemeğinde hazır bulundu.

 Bolulu Fenerbahçeliler iftarda buluştu

Ramazan ayının son günlerine gelinirken birçok yerde açılan iftarlara Bolu Fenerbahçeliler Derneği’de katıldı. Dernek yönetim kurulu ve üyelerinin kaynaşmasının sağlandığı iftarda birçok tanıdık simada davetliler arasındaydı. Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak son yıllarda yaptıkları sosyal projelerle dikkatlerini üzerine çeken dernek yetkilileri üyelerinin bir arada kaynaşmaları yönünde de yaptıkları organizasyonlarına iftar yemeği de yapıp bir araya geldiler.

İftardan ardından açıklamalarda bulunan Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu, “Öncelikle buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmadılar. Bolu’muzun değerli protokolü de aramızda. Hollanda Fenerbahçeliler Derneği yetkilileri de bizlerin yanında. Gelen konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu manevi günde bizim yanımızda oldular” şeklinde konuştu.

Yenen iftar yemeğinin ardından Şampiyonlar ligi ön eleme turu maçında Salzburg-Fenerbahçe karşılaşmasını da birlikte izleyip gönül verdikleri renklere birlikte destek verdiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2013, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124