Boluspor golcü arıyor

Boluspor'un Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, “Yabancı oyuncu transferinden sonra transfer dosyasını kapatacağız” dedi.

 Boluspor golcü arıyor

Yeni sezon hazırlıklarının kendi tesislerinde devam ettiğini ifade eden İnceayan, hazırlıkların çok iyi gittiğini, oynanan hazırlık maçlarında ortaya konan mücadeleden memnun olduğunu, üç ya da dört hazırlık maçı yaparak lige hazır olacaklarını söyledi.

İnceayan, yabancı oyuncunun transferi konusunda son aşamaya gelindiğini belirterek “Santrafor bölgesine bir yabancı oyuncu almayı düşünüyoruz. Bunun için görüşmelerimiz var. Görüştüğümüz oyuncu bir kaç gün içerisinde Bolu'ya gelecek. Yabancı oyuncu transferinden sonra transfer dosyasını kapatacağız” diye konuştu.

İyi bir takım kurmak için çalıştıklarını ifade eden İnceayan, “Takımda yer alan oyuncular giymiş oldukları formanın hakkını vermek için mücadele edecek oyuncular. Bizim ve oyuncularımızın hedefleri var ve bu hedefler doğrultusunda mücadelemizi yapacağız. Çok zorlu bir lig olacağını herkes gibi bizde biliyoruz. İlk hedefimiz ligde Boluspor'a yakışır bir şekilde mücadele etmek. Birlik ve beraberlik içerisinde hedeflediğimiz noktalara ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2013, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124