Boluspor, Hazırlıklara ara vermeden başladı

Haftayı Ç.Rizespor mağlubiyetiyle kapatan kırmızı-beyazlı ekibimiz, Denizlispor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar yenileme çalışması yaptı....

Boluspor, Hazırlıklara ara vermeden başladı

Haftayı Ç.Rizespor mağlubiyetiyle kapatan kırmızı-beyazlı ekibimiz, Denizlispor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar yenileme çalışması yaptı.

 

PTT 1. Lig’in 6. haftasında kendi sahasında Çaykur Rizespor’a mağlup olarak çok önemli 3 puanı yitiren Boluspor, Cumartesi günü oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Güller’den uyarı…

Tecrübeli teknik adam Serhat Güller, dün sabah gerçekleştirilen antrenman öncesi oyuncularıyla yaklaşık 20 dakika süren bir toplantı yaptı. Antrenman sahasında oyuncularını bir araya toplayan Serhat Güller’in oyuncularıyla Ç.Rizespor mağlubiyeti üzerine konuştuğu ve Cumartesi günü oynanacak Denizlispor maçının önemine de değindiği öğrenildi.

Jenerasyon çalışması yaptık

Denizlispor maçı hazırlıklarına ara vermeden başlayan kırmızı-beyazlı ekibimiz, haftanın ilk çalışmasında yenileme çalışması yaptı. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlı oyuncular, açma germe hareketlerinden sonra guruplar halinde yenileme çalışması yaptı. Kırmızı-beyazlılar antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamlarken, antrenmana A2 takımıyla maça giden Orhun antrenmana katılmazken, İzinli olan Ali Güzeldal da antrenmanda yer almadı. Boluspor, bugün yapacağı çalışmayla Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124