Boluspor salonda çalıştı

Boluspor günü hem salonda hem sahada çalışarak tamamladı. Sabah saatlerinde doktor kontrolüne giden kırmızı-beyazlılar daha sonra salon da ve sahada antrenmanlarına devam etti.

 Boluspor salonda çalıştı

Kırmızı-beyazlılarda trafik yoğun. Teknik direktör Ali Beykoz önderliğinde yapılan çalışmalarda dün tempo son derece arttı. Sabah saatlerinde doktor kontrolüne giden kırmızı beyazlılar, öğlen saatlerinde Bolu Belediyespor sağlıklı yaşam merkezi spor salonunda ağırlığa girdi. Sezona başlamadan en iyi şekilde fizik kondisyon olarak geçirmek isteyen kırmızı beyazlılar dün ise salonda kuvvet çalışmasına girdi. Bolu Belediyespor sağlıklı yaşam spor merkezinde 45 dakikalık bir kuvvet çalışması yapılırken Boluspor’lu futbolcular salonda bulunan birçok alette çalışma yaptılar. İki seri halinde yapılan kuvvet antrenmanında daha sonra kırmızı beyazlı futbolcular sahaya geçerek kısa süreli topla antrenman yaptı.

Oyuncularımın performansından memnunum

Yapılan programla ilgili konuşan Teknik direktör Ali Beykoz “Bu çalışmalarımız aslında sezonun aynası Pazartesi gününden beri çalışmalarımız devam ediyor. İlk 3 gün koşu yaparak başladık. Bugün ise salona girip kuvvet çalışması yaptık. Yavaş, yavaş saha çalışmalarımız başlayacak. Şimdi nasıl çalışırsak sezon boyunca meyvesini alırız. Bence bu tempomuz sezonunda aynası olacak. Şimdiye kadar oyuncularımızın performanslarından memnunum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2013, 22:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124