Boluspor tempoyu yükseltti

Boluspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Akşam çalışmasının son anlarına doğru kırmız beyazlı oyuncuların tempolarını yükseltmesi dikkatlerden kaçmazken, Kırmızı beyazlıların teknik direktörü Ali Beykoz işi sıkı tutuyor. Beykoz “3 gün sonra maç oynayacaksınız temponuz yükselsin” diyerek oyuncularına ikazlarda bulundu.

 Boluspor tempoyu yükseltti

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde ilk hazırlık maçında gençlere şans veren Ali Beykoz, yapılan antrenmanda ise, genç oyunculara yenileme antrenmanı ile günü tamamlatırken, diğer bölümde ise hazırlık maçında oynamayan oyuncular ile çalışmalar yüksek tempoda devam etti.

YAN TOP ÇALIŞILDI

Antrenmanın ilk bölümünde dayanıklılık, çabukluk ve kuvvet ile birlikte kenardan gelen ortalara futbolcularına kafa ve şut vurduran kırmızı beyazlıların teknik direktörü Ali Beykoz, diğer bölümde ise kenarlarda bir ortalarda üç pas yaptırarak dar alanda oyun oynattı.

BEYKOZ, SIK SIK UYARILARDA BULUNDU

Bu çalışmanın diğer bölümlerinde temponun yükselmesi için çaba gösteren Ali Beykoz, sık sık oyuncularına uyarılarda bulundu. Beykoz “İlk başlarda alışma sürecinden geçtik. Nasıl oynayacağımızı biliyorsunuz. Artık bu dakikadan sonra oyunda tempoyu artırın” dedi.

MÜCADELE ÖN PLANDA

Uyarıların ardından kırmızı beyazlı oyuncular kıran kırana bir mücadele örneği verdiler. Adam adama yapılan mücadele de gol atmak ve yememek için tüm hünerlerini ortaya koyan kırmızı beyazlıların mücadelesi görülmeye değerdi.

RİZE MAÇINDA KİMLER OYNAYACAK?

Boluspor’un Cumartesi günü Rizespor ile yapacağı hazırlık maçında sahaya süreceği oyuncular hakkında son gözlemlerini yapan Boluspor teknik direktörü Ali Beykoz, yapılan mücadeleden memnun kalırken antrenmanın son bölümlerinde ortaya çıkan mücadele dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2013, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124