Boluspor yönetimi Antalya’ya gitti

Boluspor yönetim kurulu dün sabah saatlerinde hava yoluyla Antalya’ya gitti. Kırmızı-beyazlı yönetim dün akşam saatlerinde Riu Kaya Belek Otel’de teknik direktör Oğuz Çetin’le bir araya geldi.   Haber:...

Boluspor yönetimi Antalya’ya gitti

Boluspor yönetim kurulu dün sabah saatlerinde hava yoluyla Antalya’ya gitti. Kırmızı-beyazlı yönetim dün akşam saatlerinde Riu Kaya Belek Otel’de teknik direktör Oğuz Çetin’le bir araya geldi.

 

Haber: Hamza Türdü

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat ve yönetim kurulu üyeleri dün sabah saatlerinde hava yoluyla Antalya’ya gitti. Riu Kaya Belek Otel’de ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Boluspor kampına kırmızı-beyazlı yönetim böylelikle çıkartma yapmış oldu. Boluspor’un akşam gerçekleştirdiği antrenmanını izleyen kırmızı-beyazlı yönetim akşam teknik direktör Oğuz Çetin’le bir toplantı yaptığı öğrenildi. Kırmızı-beyazlı yönetim bugün açılacak olan ikinci transfer döneminde yapılacak olan transferle ilgili bir toplantı gerçekleştirdiği öğrenilirken, prensipte anlaşmaya varılan oyuncuların isimleri tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin’e sunulduğu belirtildi. Kırmızı-beyazlı yönetimin Boluspor kampında yaklaşık 1 hafta kalacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124