Boluspor’da Cihat Arslan iddiası

TFF 1.Ligde 4.hafta sonrası kötü gidişatın ardından Giray Bulak ile yollar ayrılırken kırmızı beyazlıların Bulak’dan boşalan koltuğa Cihat Arslan’ı getireceği ve tu transferde ise diğer transferlerde olduğu gibi yine büyük söz sahibinin Hakkı Öztabağ olduğu iddia edildi.

Boluspor’da Cihat Arslan iddiası

Haber: Erdal Tanrıverdi

TFF 1. Lig temsilcimiz Boluspor’da geçtiğimiz gün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonucu ligdeki kötü gidişatın faturası teknik direktöre kesildi. Sabah saatlerinde futbolcular ve yöneticilerle vedalaşan Giray Bulak bu hafta sonunda oynanacak Ümraniyespor karşılaşmasında takıma başarılar dileyerek kulüpten ayrıldı. Bulak’ın ayrılmasının ardından kırmızı beyazlı yöneticiler teknik direktör arayışlarına başlarken yeni ismin Cihat Arslan olacağı iddia edildi. Son olarak Bosna Hersek 1.ligi takımlarından Celik Zenica’yı çalıştıran 49 yaşındaki teknik adam 27 Mayıs 2019 tarihinde görevinden ayrılmıştı. Şuanda boşta bulunan Arslan ile kırmızı beyazlıların bir önce masaya oturacağı ve anlaşma sağlandığı takdirde takımı deneyimli teknik adama emanet edeceği iddia edildi. Daha önce 2011-2012 sezonunun ilk yarısında Boluspor’da görev yapan Arslan’ın yardımcılığını da yapan Boluspor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Hakkı Öztabağ’ın Cihat Arslan’ın yeniden Bolu’ya gelmesi konusunda büyük rol oynadığı iddia edildi.

Hakkı Öztabağ eski hocasını getiriyor iddiası

2011-2012 sezonunun ilk yarısında Boluspor’da Cihat Arslan ile teknik heyette görev yapan Hakkı Öztabağ’ın bu sezonki tüm transferde söz sahibi olduğu iddia edilirken, Cihat Arslan’ı da yeniden Boluspor’a getirmek için girişimlerde bulunduğu ve anlaşmanın kısa sürede sağlanacağı gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın Oskay
Aydın Oskay - 2 yıl Önce

Bahsettiğiniz sezon Hakkı Öztabağ A2 takımının hocasıydı,Cihat hocanın yardımcısı Yılmaz Özendi,2011-2012 sezonu alt yapı yöneticisi olarak paylaşmak istedim saygılarımla..

Orhan kocak
Orhan kocak - 2 yıl Önce

Cihat hoca mı , o zaman Bulak hocayı niye gönderdiniz, al birini vur ötekine demeki yönetimin takımı kümeye düşurmek için elinden geleni yapacağı anlaşılıyor.

Celalettin Çelebi
Celalettin Çelebi - 2 yıl Önce

cıhat aslan yanlış olur

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124