Boluspor’da tempo giderek artıyor

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Boluspor’da antrenmanlarda tempo giderek artıyor. Kırmızı-beyazlı oyuncular sabah ve akşamüzeri olmak üzere yoğun bir program uygulandı.

 Boluspor’da tempo giderek artıyor

Kırmızı beyazlılar da akşam çalışmasında yoğun bir program uygulandı. Teknik direktör Ali Beykoz, çalışma öncesi oyuncuları ile saha kenarında oyuncularla kısa bir değerlendirme toplantısı yaptı. Antrenman programını oyuncularına aktaran Beykoz, futbolculara şut ve kenar ortalarının da olduğu tempolu bir çalışma yaptırdı.

Teknik Direktör Ali Beykoz antrenmanda forvet ve kanat oyuncuları üzerinde şut ve gol çalışması yaptırdı. Isınma hareketlerinin ardından,  ilk olarak şut çalışması ile başlayan akşam programı kenar ortalarıyla devam etti. Kırmızı beyazlı oyuncuların yoğun tempoya rağmen yorgunluklarını belli etmemeleri dikkatlerden kaçmadı. Şut ve kenar ortalarda isabetli şutların ve vuruşların olması teknik heyetin yüzünü güldürdü. Kırmızı beyazlılar bugün yapacağı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2013, 22:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124