BOLUSPOR'DAN ZİYARET AÇIKLAMASI

BOLUSPOR'DAN ZİYARET AÇIKLAMASI

Boluspor'a geçtiğimiz gün eski başkanlardan Yılmaz Becikoğlu bir ziyaret gerçekleştirmişti. Yapılan ziyaret sonrası basında çıkan haberlerden rahatsızlık duyan Boluspor yönetim kurulu kulübümüzün...

Boluspor'a geçtiğimiz gün eski başkanlardan Yılmaz Becikoğlu bir ziyaret gerçekleştirmişti. Yapılan ziyaret sonrası basında çıkan haberlerden rahatsızlık duyan Boluspor yönetim kurulu kulübümüzün resmi sitesinden bir açıklama yaptı.

 

İşte ziyaret sonrası kulübün açıklaması;

 

03.02.2011 Perşembe günü Eski Kulüp Başkanlarımızdan Sayın Yılmaz Becikoğlu, Kulübümüze bir nezaket ziyareti gerçekleştirmiştir. Yine Eski Başkanlarımızdan Sayın Yener Bandakçıoğlu, Hayırsever iş adamlarımızdan Sayın Yaşar Çelik ve beraberinde Yeniçağa Belediye Başkanı Sayın Ahmet Kızıltan, Sayın Nadir Gürkan Yetkin, Sayın Reşat Ateş ve Sayın İlkay Bagatır da Sayın Becikoğlu’nun yanı sıra ziyarette yer almışlardır. Başkanımız Sayın Emin Semercioğlu ve 30 Yönetim Kurulu üyemizin katıldığı toplantıda, Sayın Becikoğlu, iyi dilekleri ile birlikte Boluspor’un süper lige çıkması için ne gerekirse yapılması gerektiğini ifade etmiş; Sayın Bandakçıoğlu ise birlik beraberliğin bundan sonra çok önemli olduğunu, bütün kesimlerin Boluspor’a sahip çıkması gerektiğini dile getirmişlerdir. Sayın Yaşar Çelik ise devam etmekte olan bazı hayır işlerinin tamamlanmasını müteakip Kulübümüze gerekli desteği vereceğini belirtmişlerdir.

Bolu basınının da takip ettiği ziyarette Başkanımız Sayın Emin Semercioğlu, bundan önceki Kulüp başkan ve yönetim kurullarımızın özverili ve gayretli çalışmaları sayesinde Boluspor’un Türkiye’de bir marka haline geldiğinin altını çizmiş ve emeği geçen tüm Başkan ve yöneticilerimize teşekkür etmiştir.

Dün ve bugün ziyaretle ilgili Bolu basınına yansıyan haberler incelendiğinde, ziyarete gelen konuklar tarafından yapılan konuşmalarda eski Başkan ve yöneticilerle ilgili sarf edilen bazı ifadelere karşılık Başkanımız ve Yönetim kurulumuzca cevap verilmediği belirtilmektedir.

Kulüp Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz tarafından, bundan önce Kulübümüze hizmet veren Başkan ve yöneticilerimiz aleyhinde, onların yerine hareket ederek herhangi bir beyanat verilmediği gibi, verilmesi de kesinlikle tasvip edilmemektedir. Çünkü Kulübümüz, kendi kurumsal duruş ve etik anlayışı çerçevesinde, birlik ve bütünlüğün önemine inanmaktadır. Bu inancımız, özellikle Kulübümüzün şuandaki en önemli hedefi olan Süper Lig’e giden yolda daha fazla anlam ve önem kazanmıştır.

Dolayısıyla, bundan önce de Başkanımız Sayın Semercioğlu tarafından ısrarla vurgulandığı gibi, hangi kaynaktan ve nereden gelirse gelsin, Kulübümüz olumlu ve yapıcı yaklaşımlara ve desteklere sonuna kadar açıktır. Bu vesile ile Boluspor Kulübü olarak, anılan ziyaretin, belirtilen bu hususlar çerçevesinde değerlendirilmesinin daha doğru olacağını belirtir, ziyaretlerinden dolayı Eski Başkan ve katılımcılara teşekkür ederiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.