Bu futbolla lider olma şansımız var

Geredespor Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, Kırıkkale Yahşihanspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.   Bartın karşısında çok istekli oynadıklarını, oradaki güzel futbolla bu haftaki...

Bu futbolla lider olma şansımız var

Geredespor Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, Kırıkkale Yahşihanspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

 

Bartın karşısında çok istekli oynadıklarını, oradaki güzel futbolla bu haftaki Kırıkkale Yahşihanspor maçının kaybedilmemesi gereken bir maç olduğunu belirten Çığrılı, “Bartın maçında çok pozisyon vermedik, ama geldikleri her pozisyonda tehlikeli oldukları dakikalar oldu. Çok enteresan goller kaçırdık diyebilirim. Bartınspor karşısında birçok maçtan üstün oynadık. Netice itibariyle galip geldik. Geredespor’un BAL Ligi tarihinde 7 hafta sonunda topladığı en büyük puanı yakaladık. Başarıya yürüyoruz ve bu anlamlı yürüyüşte taraftarı, halkı yanımızda görmek istiyoruz. Sincan Belediyespor karşılaşmasının 88’inci dakikasında bana göre hatalı olan penaltı verilmeseydi takımımız şu anda liderle arasındaki puan farkını 3’e indirecekti. Olmadı, ama takımımızdaki bu futbolla,  lider olma şansımız var ve olacağız da bu inanç var” dedi. 

ZOR OLACAK

Çığrılı, 11 puanla liderle aralarındaki farkın 6 puan olduğunu, ligde üst sıralarda kalabilmek için yoğun çaba harcadıklarına dikkat çekerek, şampiyonluğu başarabilecek takım gücüne sahip olduklarını kaydetti. Mehmet Çığrılı, Gerede Şehir Stadyumu’nda yapacakları Kırıkkale Yahşihanspor maçının zor olacağını belirterek, şöyle dedi: “Evimizde sahaya kazanmak için çıkacağız, kolay bir maç olamayacak. Bunu yapabilecek gücümüz var. Kırıkkale maçı, iyi oynayıp kaybettiğimiz maçlardan sonra tekrar bir reaksiyon gösterme maçı. Özellikle geçen 3 haftada saha içinde kazanma arzumuz, ciddiyetimiz, coşkumuz bu maç için en büyük avantaj olacak” dedi. Tüm takımların birbirini içerde veya dışarda yenebileceği, enteresan sonuçların ortaya çıkabileceği bir lig oynandığını dile getiren Çığrılı, Pazar günkü karşılaşmada tek düşüncelerinin kazanmak olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124