Çift kale nefesleri kesti

Kırmızı-beyazlı ekip Cumartesi sabah ve akşam olmak üzere çift çalışma yaptı. Pazar günü için özel bir teste tabi oldukları için tek antrenmanla haftayı tamamlayan kırmızı beyazlılara 1 gün izin verildi.

 Çift kale nefesleri kesti

Boluspor, Cumartesi akşamı Karacasu Hamam Çayırında çift kale maçlar yaptı. Dar alanlarda oynanan oyunlarda eski ve yeni transferlerin maçı görülmeye değerdi. Tempolu yapılan çift kale maçta birçok oyuncu öne çıkarak antrenman temposunu artırdılar. Ali Güzeldal, Gökhan Emreciksin Dimitrov, Sercan, Oltan, Lokman, Cemil, Hakan, Atacan, Emre, Zlatkov, Fatih Şen, İskender, Emrah ve Melih bir grup oluştururlarken oyuncular sarı ve beyaz takım olmak üzere ikiye ayrıldılar. Yeni sezon için geçtiğimiz Pazartesi günü start veren kırmızı beyazlılar yavaş, yavaş nefes sorununu hallederken saha çalışmalarına da başladı.

Diğer grupta ise, Gana ve Fransa’dan gelen yabancılar ile alt yapıdan çıkan oyuncular ile bir gurup oluşturdular. O maçta da kıyasıya mücadele ortaya çıkarken, Boluspor’lu oyuncular bu yapılan yarı alan çift kale maçlarda adeta yorgunluklarından eser bırakmadılar. Yeni sezon öncesi formanın ne kadar pahalı olduğunu bilen Boluspor futbolcular, bir birleri ile yarış içine girdiklerini gösterdiler. Antrenman sonrası da bir birlerine şaka yapmaktan geriye kalmayan kırmızı-beyazlı oyuncuların neşesi görülmeye değerdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2013, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124