ÇİĞDEM ÖZYAMAN ÇANKAYA’YA DAVET EDİLDİ!

ÇİĞDEM ÖZYAMAN ÇANKAYA’YA DAVET EDİLDİ!

Bolunun gururu Milli Sporcu Çiğdem Özyaman Cumhurbaşkanlığı Köşkün deki davet'e katıldı. Cumhurbaşkanlığının "81 İlden 81 Yıldız" projesi kapsamında, sporda ve eğitimde başarılı gençlerin desteklendiği...

Bolunun gururu Milli Sporcu Çiğdem Özyaman Cumhurbaşkanlığı Köşkün deki davet'e katıldı. Cumhurbaşkanlığının "81 İlden 81 Yıldız" projesi kapsamında, sporda ve eğitimde başarılı gençlerin desteklendiği "2011 Yıldızları" tanıtım resepsiyonuna, Bolulu olan Dünya Şampiyonlarında ülkemizi temsil eden, Milli Atıcımız Çiğdem ÖZYAMAN Çankaya ya davet edildi.

 

Bayan Hayrünnisa Gül'ün himayesinde geçen yıl hayata geçirilen ve 81 ilden eğitimlerinde ve sporda başarılı olan öğrencilerin eğitimine destek olunmasını amaçlayan “81 İlden 81 Yıldız” eğitim projesinin “2010 Yıldızları”, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen törenle tanıtıldı.

Cumhurbaşkanlığının "81 İlden 81 Yıldız" projesi kapsamında, "2011 Yıldızları" tanıtım resepsiyonuna davet edilen Atıcılık'ta milli gururumuz olan Bolulu sporcularımızdan Beden Köroğlu İ.Ö.Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni ÇİĞDEM ÖZYAMAN' da katıldı. 2010 ve 2011 yılında da birçok ülkede ülkemizi temsil ederek başarıya imza atan Atıcılık Milli Sporcumuz Çiğdem Özyaman bu törene katılmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.

18 Mayıs Çarşamba günü Çankaya Köşkünde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrunnisa Gül, Atıcılık'ta milli gururumuz Bolulu sporcularımızdan ÇİĞDEM ÖZYAMAN'la birlikte 81 ilin milli yıldızlarıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen, 81 ilin gizli kalmış yıldızlarının Köşke davet edilmesi yönündeki çalışma bu yıl da devam etti.

Çankaya köşkü, bu yılki 19 mayıs kutlamalarında ilginç bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Cumhurbaşkanlığının organizasyonunda, Hayrünisa Gül’ün himayesinde gerçekleştirilen "81 İlden 81 Yıldız" projesiyle seçilen Türkiye’nin en başarılı gençleri Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi.

Seçilen gençlerin tanıtımı ve Hayrünisa Gül’ün açılış konuşmasından sonra, davetliler ve genç yıldızlar topluluğuna Mümin Sekman "Her Şey Seninle Başlar" konulu bir başarı seminer verdi.

 

SEKMAN’DAN YILDIZLARA YÜKSELME DERSLERİ

"Yıldızlar yükselmek için doğar. Ait olduğunuz yüksekliğe, aklınızın kanatlarıyla çıkabilirsiniz" diyen Sekman, yıldızlara başarı taktikleri verdi.

 

Semineri Hayrünisa Gül, Cumhurbaşkanlığı genel sekreteri Prof Mustafa İsem’in yanı sıra 400’e yakın davetli dinledi.

Törene, projeye 2009 ve 2010 yılında katılan öğrencilerin yanı sıra Basketbol Milli Takım Menajeri Harun Erdenay, Galatasaraylı Milli Futbolcu Ayhan Akman ve bilardocu Semih Saygıner’in de aralarında bulunduğu sporcular, oyuncu Şafak Sezer, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Hilmi Bengi’nin de aralarında bulunduğu basın-yayın organlarının temsilcileri ile diğer davetliler katıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.