Çok çalıştı ama…

Her geçen hafta yükselen performansıyla dikkat çeken Abdülaziz Solmaz, Adanaspor maçında oynadığı futbolla kırmızı-beyazlı taraftarlardan büyük alkış aldı. Hırslı ve mücadelesiyle dikkat geçen...

Çok çalıştı ama…

Her geçen hafta yükselen performansıyla dikkat çeken Abdülaziz Solmaz, Adanaspor maçında oynadığı futbolla kırmızı-beyazlı taraftarlardan büyük alkış aldı. Hırslı ve mücadelesiyle dikkat geçen Abdülaziz, 42.dakikada penaltıdan attığı golle skora eşitliği getirdi.

 

Transfer döneminde Eskişehirspor’dan transfer edilen ve her geçen hafta yükselen performansıyla dikkat çeken Abdülaziz Solmaz, Adanaspor maçında çok çalışmasına rağmen skoru değiştiremedi. 90 dakika boyunca bir sağda bir sol oynayan tecrübeli orta saha oyuncusu Abdülaziz Solmaz, maçın 42.dakikasında penaltıdan kaydettiği golle skora denge girdi. Boluspor devre arasına Abdülaziz’in penaltıdan attığı golle 1-1’lik eşitlikle girdi. Adanaspor maçında çalışkanlığıyla kırmızı-beyazlı taraftardan alkış alan Abdülaziz, alınan 1 puanda büyük rol oynadı.

İSTEKLİ VE ARZULU OLAN BİZDİK

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Abdülaziz Solmaz “Bugün kazanmamız gereken bir maçtı. Önlem almamıza rağmen, çok basit yediğimiz goller var, bunların önüne geçemedik. Bu yediğimiz basit gollerin daha çok çalışarak önüne geçtiğimiz kazanmasını da bileceğiz. Burada kaybettiğimiz bir 2 puan var. Bakıldığında oyun üstünlüğü bizim elimizdeydi. İstekli ve arzulu olan bizdik. Adanaspor’un goller haricinde pozisyonu yoktu. Burada kaybettiğimiz iki puanı yine bizim rakibimiz olan Karşıyaka maçında galip gelip telafi etmek istiyoruz. İnşallah bunu başarırız” diye konuştu.    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124