Demiral “Ayakta kaldık ve kazandık”

BAL Ligi’nde Bartınspor’u deplasmanda 2-1 yenen Geredespor’da Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, açıklamalarda bulundu. Demiral, rakipleri karşısında ayakta kalan taraf olduklarını ve galibiyete ulaştıklarını söyledi.   Geredespor...

Demiral “Ayakta kaldık ve kazandık”

BAL Ligi’nde Bartınspor’u deplasmanda 2-1 yenen Geredespor’da Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, açıklamalarda bulundu. Demiral, rakipleri karşısında ayakta kalan taraf olduklarını ve galibiyete ulaştıklarını söyledi.

 

Geredespor Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, Bartınspor karşılaşmasına ilişkin yaptığı açıklamada, hem fiziksel hem oyun kalitesi olarak iyi oynadıkları bir müsabakayı geride bıraktıklarını belirterek, “Kora kor bir mücadelede biz biraz daha ayakta kaldık. Ayakta kaldıkça maç bizim tarafımıza doğru dönmeye başladı. Dirençte zayıflayan takım kaybedecekti. Onlar zayıfladı biz kazandık” dedi.

Maçın büyük bölümünde hem fiziksel hem taktiksel olarak iyi oldukları için kazandıklarını ifade eden Demiral, “Rakibin iyi bir takım olduğunu söylemek gerekiyor. Eğer 1-0 öne geçtiğimizde beraberliği yakalamış olsaydılar maç çok daha zorlu hale gelebilirdi. Karlı bir haftayı geride bıraktık. Zirveye biraz daha ağırlığımızı koyduk” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124