Dev Adamlar ve Sultanlardan okullara ziyaret

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımının ve Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımının oyuncuları ilimizde bulunan Bilim Koleji ve Bolu Spor Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Söyleşi ve soru cevap şeklinde geçen ziyarette öğrencilerin sporcularımıza sordukları sorular zaman zaman gülümsemelere neden olurken, Voleybol Sporunun ve Basketbol Sporu’nun faydaları anlatıldı. Söyleşi sonrası sporcularımız öğrencilere sürpriz yaparak, küçük hediyeler takdim etti.

Dev Adamlar ve Sultanlardan okullara ziyaret
Bolu Belediyespor kulübü çarşamba ve perşembe günü ilimizde bulunan Bilim Koleji ve Bolu Spor Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Bayan Voleybol Takımının oyuncularından ve Basketbol Takımının oyuncularından oluşan heyet, öğrencilerle söyleşi yaparak imza dağıttı. Dün Bilim Koleji öğrencilerini ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya gelen voleybolcular ve basketbolcular, öğrencilerin sorularına içtenlikle cevap verdi. Öğrencilerin sporculara sordukları sorular zaman zaman ise gülümsemelere neden oldu. Yaklaşık 1 saat süren söyleşinin ardından Basketbolcular öğrencilere basketbol topu ile şov yaparken, sporculara alkışlarla destek verdiler. Okul ile Spor’un bir arada götürebileceklerini ifade eden antrenörler ise her bir insanın Voleybol, Basketbol veya diğer tüm spor dallarından birini yapabileceklerine inandıklarını ifade ettiler. Daha sonra öğrenciler sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİR ZİYARETTE BOLU SPOR LİSESİ’NE

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı oyuncuları ve Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı oyuncular perşembe günü ise ilimizin tek spor lisesi olan Bolu Spor Lisesi’ni ziyaret etti. Canip Baysal Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye oyuncularımızın yanı sıra Voleybol Takımımızın Baş Antrenörü İsmail Yengil ve Basketbol Takımı yardımcı antrenörümüz Senem Aydın katıldı. Yaklaşık 1 saat süren söyleşide Bolu Spor Lisesi öğrencilerine Voleybol ve Basketbol Sporunun önemi ve faydaları anlatıldı. Profesyonel olmanın faydalarına da değinen oyuncularımız öğrencilere bilgi ve birikimlerini anlattılar. Programın son bölümünde ise sporcularımız ve antrenörlerimiz öğrencilerin sorularını cevaplarken, söyleşi sonrası sporcularımız öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi ve imza dağıttı. SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124