Dinçer “Ne yaptığını bilen takımdık”

Teknik Direktör Doğan Köseer ile yolların ayrılmasıyla takımı sırtlayan deneyimli teknik adam Osman Dinçer, Bartınspor karşısında alınan galibiyete ilişkin açıklamalarda bulundu.   Osman Dinçer, yaptığı...

Dinçer “Ne yaptığını bilen takımdık”

Teknik Direktör Doğan Köseer ile yolların ayrılmasıyla takımı sırtlayan deneyimli teknik adam Osman Dinçer, Bartınspor karşısında alınan galibiyete ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Osman Dinçer, yaptığı açıklamada, ilk yarıda oyunda hakimiyeti sağladıklarını belirterek, “Biz ne yaptığını bilen bir takımdık. Pas yaptık, rakibe pozisyon vermedik. 1-0 öne geçtikten sonra da üstünlüğümüzü kaybetmedik. Bu takım olduğumuzun bir sinyaliydi bence. Benim açımdan ikinci yarıda sahada farklı bir Geredespor vardı” diye konuştu.

Orta sahada maçın hakimiyetini aldıktan sonra maçın finalini yaptıklarını ifade eden Dinçer, “Sincan Belediyespor karşılaşmasının 88’inci dakikasında verilen penaltı ile kaybettiğimiz 2 puanı telafi etmek istiyorduk. Bu amaçla Bartın’a geldik. Bunu da başardığımız için mutluyuz. Bizim için çok önemli bir galibiyet oldu. Oyuncularım Geredespor ruhunu sahaya yansıttılar. Onları kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124