Eraslan’dan şok iddialar…##hb_ozel.gif

Eski Bolu İl Klasman Hakemi Ahmet Eraslan gazetemize Bolu İl Hakem Kuruluyla ilgili şok iddialarda bulundu. Eraslan, Bolu İl Hakem Kuruluyla ilgili elinde sahte belgelerin olduğunu iddia etti.      Geçtiğimiz yıllarda ilimizde...

Eraslan’dan şok iddialar…##hb_ozel.gif

Eski Bolu İl Klasman Hakemi Ahmet Eraslan gazetemize Bolu İl Hakem Kuruluyla ilgili şok iddialarda bulundu. Eraslan, Bolu İl Hakem Kuruluyla ilgili elinde sahte belgelerin olduğunu iddia etti.   

 

Geçtiğimiz yıllarda ilimizde klasman hakemi olarak görev yapan ve daha sonra görevden alınan eski klasman hakemi Ahmet Eraslan, Bolu İl Hakem Kuruluyla ilgili şok iddialarda bulundu. Bolu İl Hakem Kurulu ile ilgili elinde sahte belgelerin bulunduğunu iddia eden Eraslan, Türkiye Futbol Federasyonuna bu belgeleri gönderdiği ve halen cevap alamadığını ifade etti. Eğer Türkiye Futbol Federasyonundan bir sonuç çıkmaz ise, elindeki belgelerle birlikte savcılığa başvuracağını iddia etti. Eraslan “13.10.2012 Tarihinde Saat:12:00'da Bolu Karaçayır 4’Nolu çim sahasında oynanan Maç Kodu: 60086 olan Coca Cola Elit Akademi U-14 Ligi BOLUSPOR-TRABZONSPOR A.Ş müsabakasında hakem triosu olarak Bolu ili II Hakemleri Anıl BALTA (27896)-Okan ÇOBANOGLU (27902)-Semih GÜNER (27901) olarak atandığı TFF Resmi İnternet sitesinde görülmektedir (Ek:l). Fakat Müsabakayı Ek:2 ve Ek:3 de görüldüğü gibi Anıl BALTA-Okan ÇOBANOGLU-Mustafa ÖZKAN (26951) hakem triosu yönetmiştir. Federasyonunuza gönderilen bu müsabakanın hakem raporunda ise hakem triosu Anıl BALTA-Okan ÇOBANOGLU-Semih GÜNER’in isimleri ve imzalan bulunmaktadır. Bu müsabaka raporunda maça çıkmayan İl Hakemi Semih GÜNER’in yerine imza atılmıştır ve imza sahtedir” dedi.

 

Ahmet Eraslan’ın elinde bulunduğu belgeler şu şekilde;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124