Erdal İşkar “Beklentilere cevap vermek istiyoruz”

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Termal Otel’de sürdüren Silivrispor, günde çift antrenmanda hazırlıklarını sürdürüyor. Silivrispor Teknik direktörü Erdal İşkar, Bolu kampını gazetemize değerlendirdi.

 Erdal İşkar “Beklentilere cevap vermek istiyoruz”

Silivrispor Teknik Direktörü Erdal İşkar, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. Bolu kampıyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Silivrispor teknik direktörü Erdal İşkar “Bolu kampımız gayet iyi geçiyor. İlk etap kampımızı İstanbul’da kendi tesislerimizde yaptık. Günde çift idman yaparak, 2.etap kamp çalışmalarımıza burada devam ediyoruz. Ayrıca hazırlık maçları da oynuyoruz. İskelet kadromuzu yeni sezon öncesi koruyamadık ve eski oyuncularımızdan sadece 6 oyuncumuz kaldı. Öncelikle oyun problemimizi halletmeye çalışıyoruz. Silivrispor halkı bu sezon bizden şampiyonluk bekliyor. Bizde bu beklentiler doğrultusunda iyi bir kadro oluşturduk. Silivri halkının beklentilerine cevap verebilmek için Bolu kampında var gücümüzle çalışıyoruz. Bayramın 2.gününe kadar buradayız. 2 hazırlık maçı daha yapacağız. Ondan sonra Bolu kampından sonra İstanbul da kendi tesislerimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

ÖZKOÇ “SİLİVRİ HALKI BUNA LAYIK”

Silivrispor Futbol Şube sorumlusu Doğan Özkoç ise “Çetin bir lig geçeceğini biliyoruz. Çünkü zor bir grupta yer alıyoruz. İnşallah play-off’u istiyoruz ama biz direk şampiyonluk istiyoruz. Transferimiz güzel, hocamızın da dediği gibi uyumlu bir çalışma var. Tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum. 1 veya 2 transfer daha düşünüyoruz ama iyi transfer yaptık. İnşallah başarılı olacağız. Hocamızın dediği gibi Silivri halkı buna layık. İyi şeyler yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2013, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124