Erkan Sözeri “Bolu kampı daha önemli”

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri önemli açıklamalarda bulundu. Kadrolarını güçlendirmeye devam edeceklerinin altını çizen Sözeri, “İki yabancı oyuncu takviyesi daha yapmayı planlıyoruz. Onun için Bolu kampı daha önemli” dedi.

 Erkan Sözeri “Bolu kampı daha önemli”

PTT 1. Lig takımlarından Orduspor'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'ndeki antrenman, teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde yaklaşık iki saat sürdü. Yeni transferlerin tamamının katıldığı idmanın ardından açıklamalarda bulunan Sözeri, kadronun yavaş yavaş şekillendiğini belirterek, “İki yabancı oyuncu takviyesi daha yapmayı planlıyoruz” dedi.

İlk etap kamp çalışmalarının çok iyi geçtiğini anlatan Sözeri, “Oyuncularımız istekli ve arzulular. İlk etapta daha çok kondisyon ağırlıklı çalıştık. İkinci etap, 20 Temmuz'da Bolu’da başlayacak. Bolu'daki hazırlık maçlarında hem sistemimizi oturtmak hem de kadromuzu netleştirmek istiyoruz. Onun için Bolu kampı çok daha önemli” diye konuştu.

İki yabancı oyuncu daha almayı planladıklarını dile getiren Sözeri, “Bu oyunculardan birinin yarın gelmesini bekliyoruz. Diğer oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bunların dışında bir tane yabancı hakkımız daha olabilir ancak bu Stancu'nun gidip gitmeyeceğine bağlı” ifadesini kullandı.

Takımda birlik ve beraberliğin üst düzeyde olduğunu vurgulayan Sözeri, “Gözlemlerime göre, takımda moraller çok yüksek. Oyuncularımız bulundukları ortamı çok sevdi. Orduspor'a layık bir kadro oluşturmak istiyoruz. Oyuncular da bunun farkında. Her şeyin daha güzel olacağını umut ediyorum. Bizi zorlu bir lig bekliyor. Tüm camiadan ve taraftarlardan destek bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124