Geredespor maçı karaçayır’da

Geredespor’da dün akşam saatlerinde önemli bir gelişme yaşandı. Geredespor’un Pazar günü Gerede Şehir Stadyumu’nda oynayacağı İskilip Belediyespor mücadelesi yoğun kar yağışı nedeniyle Bolu Karaçayır...

Geredespor maçı karaçayır’da

Geredespor’da dün akşam saatlerinde önemli bir gelişme yaşandı. Geredespor’un Pazar günü Gerede Şehir Stadyumu’nda oynayacağı İskilip Belediyespor mücadelesi yoğun kar yağışı nedeniyle Bolu Karaçayır Stadı’na alındı. Karşılaşmanın tarihi de değişti ve Pazar günü oynanacak mücadele bugün saat 13:30’da oynanacak.

 

Konuya ilişkin Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, “Hafta başından itibaren Gerede ilçemizde devam eden kar yağışı Gerede Şehir Stadyumu’nun zeminini tamamen kapattı. Yetkililerce yapılan gerekli değerlendirmede karşılaşmanın Gerede Şehir Stadyumu’nda oynanamayacağı belirtildi. Bu nedenle Geredespor-İskilip Belediyespor karşılaşması Bolu Karaçayır Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmanın tarihi ise 16 Aralık Pazar’dan 15 Aralık Cumartesi tarihine değiştirildi. Karşılaşma saat 13:30’da başlayacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124