GİTMELERİ FAYDA GETİRECEKSE GİDEBİLİRLER

GİTMELERİ FAYDA GETİRECEKSE GİDEBİLİRLER

Boluspor Teknik direktörü Cihat Arslan “Süper lig takımlarının transfer listesinde olan Ferhat Kiraz ve Erdem Özgenç ile ilgilide gitmeleri takımımız acısından fayda getirecekse bedellerini bulursak gitmelerini isterim,...

Boluspor Teknik direktörü Cihat Arslan “Süper lig takımlarının transfer listesinde olan Ferhat Kiraz ve Erdem Özgenç ile ilgilide gitmeleri takımımız acısından fayda getirecekse bedellerini bulursak gitmelerini isterim, yoksa gitsin diye bir şey söyleyemem” dedi.

 

Gecen yıl Boluspor’da gerçekten çok iyi bir kadro kurulduğunu ifade eden Teknik Direktör Cihat Arslan “Bu ligin gecen yılın en iyi takımlarından bir tanesiydi Boluspor. Gelinen noktada ilk iki den çıkması gereken o donanımı yapısı olan takım ligi yedinci sırada bitirdi. Orada bir hayal kırıklığı yaşandı. Hedefe ulaşamadı. Kadro yapısı anlamında bu Bank Asya liginin en iyi kadrolarından bir tanesiydi. Şunu size aktara bilirim bazı oyuncularımızın gitmesi kulübümüz acısına fayda getirecekse kulübümüzün menfaatine ise değerini ederini bulursa zaten o oyuncuyu Boluspor da tutmanın çok fazla o oyuncuya da Boluspor’a da katkı yapacağı kanaatinde değilim. Bunu ben tek başına ben bunu göndermek istiyorum, tutmak istiyorum, diye bir yaklaşım anlaşılmasın. Yabancı transferi içinde tabiî ki yabancı oyuncu alacağız bununda çalışmaları yapılacak” dedi.

 

BU LİGİ %90 TANIYAN BİRİYİM

Bank Asya Ligini %90 tanıdığını ifade eden Boluspor Teknik direktörü Cihat Arslan “Bu ligi tanıyan biriyim. Futbolcuların %80-%90 tanıyan biriyim. Son 7-8 yılda top oynayan oyuncuları gayet iyi bildiğim için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Sadece Bank Asya Ligini Televizyondan takip etmiyordum. Ligi en iyi bilenlerdenim. Televizyondaki yorumların bana bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Boluspor olarak o birikim zaten bende var. Sonuçta emek harcayarak bir şeyleri paylaşmanız gerekiyor. O sadece işin görsel kısmı” dedi.  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.