Güller “Basit gollerin Önüne geçemiyoruz”

Boluspor'un teknik direktörü Serhat Güller, “Yediğimiz bu basit gollerin önüne geçemiyoruz. Top kalemize geldiğinde sıkıntılar yaşıyoruz. Bunları bir türlü çözemedik” dedi.   Güller,...

Güller “Basit gollerin Önüne geçemiyoruz”

Boluspor'un teknik direktörü Serhat Güller, “Yediğimiz bu basit gollerin önüne geçemiyoruz. Top kalemize geldiğinde sıkıntılar yaşıyoruz. Bunları bir türlü çözemedik” dedi.

 

Güller, Torku Konyaspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklama maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, bu maçı kazanacakları inancıyla sahaya çıktıklarını söyledi. Maçta basit goller yediklerini ifade eden Güller, “Yediğimiz bu basit gollerin önüne geçemiyoruz. Top kalemize geldiğinde sıkıntılar yaşıyoruz. Bunları bir türlü çözemedik. Kişisel hatalar yapıyoruz. Ama her şeye rağmen oynadığımız maçta 3 gol yiyecek kadar kötü oyun oynamadık” şeklinde konuştu.

Galip gelecek kadar iyi oynayamadıklarını ancak ellerine geçen fırsatları da iyi değerlendiremediklerini anlatan Güller, kırılma anlarında gol atmaları halinde farklı bir sonuçla karşılaşabileceklerini dile getirdi.

Hakemle de mücadele ettik

“Bu gün Konyaspor ile ne kadar mücadele ettiysek takdir haklarını karşı tarafa kullanan hakemle de mücadele ettik” diyen Güller, ''Hakemin bizi çileden çıkartacak boyutta yanlı ve taraflı bir karşılaşma yönettiğini düşünüyorum. Sonuç itibariyle yenildik ve üzgünüz'' diye konuştu.

Alp “Kendimize gelmeliyiz”

Maçın ardından konuşan Bolusporlu futbolcu Alp Ergin, basit hatalar yüzünde çok puanlar kaybettiklerini söyleyerek, “Sahamızda ikinci kez farklı mağlup olduk. Çaykur Rizespor maçının aynısını yaşadık. Basit hatalar yüzünden basit goller yiyoruz. Kendimize gelmeliyiz” diye konuştu.

Cemil “Şapkamızı önümüze koyup…”

Kırmızı beyazlı takımın tecrübeli savunma oyuncusu Cemil Vatansever de kötü oyuna dikkat çekerek, “Bugün ki yenilgi için taraftarımızdan özür diliyoruz. Bize yakışmayan yenilgiler oldu. Artık bizler futbolcular olarak şapkamızı önümüze koyup düşünmeliyiz. Çok üzgünüz. Bahane bulamıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124