Hedef Türkiye Şampiyonası

Masa Tenisi Federasyonu’nun 2012-2013 yılı faaliyet programında yer alan federasyon kupası A grubu müsabakaları 15-16 Aralık 2012 tarihlerinde Kocaeli’nde yapıldı.   Federasyon kupası A grubu müsabakaları 15-16...

Hedef Türkiye Şampiyonası

Masa Tenisi Federasyonu’nun 2012-2013 yılı faaliyet programında yer alan federasyon kupası A grubu müsabakaları 15-16 Aralık 2012 tarihlerinde Kocaeli’nde yapıldı.

 

Federasyon kupası A grubu müsabakaları 15-16 Aralık 2012 tarihlerinde Kocaeli’nde yapıldı. Bu müsabakalarda ilimizi Bolu Çimentospor bayan takımı temsil etti. Takımımız ilk 3’e girerek Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde etti. Müsabakalarla ilgili bilgi veren Masa Tenisi Antrenörü Bahattin Erkan, “Masa Tenisi Federasyonu 4 ayrı bölgede yarışma düzenledi. Biz de Marmara Bölgesi’nde 17 ilin bulunduğu ve bu illerdeki bütün takımların katıldığı müsabakalarda yarıştık. Marmara grubu çok zorlu bir grup burada İstanbul, Bursa, Bolu, Kocaeli, Zonguldak, Sakarya, Kırklareli gibi Türkiye’nin en iyi takımlarının yer aldığı bir grup müsabakalara 24 takım katıldı. Bu zorlu grupta ilk 3’e girerek Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı ettik. İstanbul Modaspor, Kırklarelispor, Fenerbahçe Veteran Takımlarını yenerek çeyrek finale, yarı finalde Modaspor’u tekrar yenerek ilk 3’e girdik. İBB İstanbul, Derince Belediyesi Kocaeli ve Bolu Çimentospor ilk üçü paylaştı. Bolu Çimentospor olarak aynı zamanda 16 takımın yer aldığı Türkiye 1.liginde oynuyoruz. Haftada 5 gün çalışmalarımız oluyor. Bu başarılarımız sadece çalışmakla olmuyor çalışmalarımızda bize destek veren Spor il Müdürümüz Suat Çelen ve Çimentospor Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy’a, bizlere büyük destek sağlayan Bolu Çimento Sanayi A.Ş Genel Müdürümüz Kemal Doğansel’e sporcuların aileleri adına kendilerine teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonası Mayıs ayında İstanbul da yapılacaktır. Aldığımız kupayı emeği geçen herkese ve Bolu Çimento personeline armağan ediyoruz” dedi.   

Müsabakalarda Takımımız

Antrenör: Bahattin ERKAN

Sporcular: Kadriye POYRAZOĞLU

                 Meral doğan

                 Berna ERCAN

                 Büşra ÖZTÜRK

                 Berna ÖZCAN

                 Tuğba YERLİKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124