İnceayan “3 transfer daha yapacağız”

Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, Emre Kılınç ve diğer 4 oyuncunun Gençlerbirliği’ne satılmasına yönetim kurulu olarak karar verdiklerini söyledi. İnceayan, “Emre zaten beyin olarak Boluspor’u bitirmişti. Bu oyuncularımızın istedikleri hedeflere ulaşmalarını istiyorum” dedi.

 İnceayan “3 transfer daha yapacağız”

850 bin TL’ye 5 oyuncuyu Gençlerbirliği’ne vereceklerini ifade eden Mehmet İnceayan, “Yaklaşık 850 bin TL gibi bir rakama bu isimleri vereceğiz. Gittikleri kulüpte onları buradan daha iyi imkânlar bekliyor olacak. Yatak, okul ve maaş gibi artıları olacak. Bu oyunculardan transfer yapmaları halinde % 20 yetiştirme bedeli alacağız. Kulüplerin yaşaması transferlere bağlı. Yönetimler mali açıdan sıkışırsa kaybeden Bolu olur. Yönetim olarak böyle bir karar aldık. Birlik beraberliğimizi bozmaya çalışanlar var. Çocukların önünü açmak istedik. Bu çocuklarımız da artık başka kulüplerde oynamak istiyor. Emre zaten beyin olarak Boluspor’u bitirmişti. İstedikleri hedeflere ulaşmalarını istiyorum”

YÖNETİM BAŞARISIZ OLSUN İSTEYENLER VAR

İnceayan Boluspor yönetiminin başarısız olmasını isteyenlerin olduğunu belirterek şunları söyledi “İnsanlar cephelendiriliyor. Dedikodular her zaman olacaktır. Yaptığımız projeyle para kazanmaya başlıyoruz. Ekmek fırını ve otoparklardan büyük gelir elde edeceğiz. Öyle facebook’tan sallamak olmaz. Karşımıza çıkamayan kalleştir”

REKTÖRÜ ELEŞTİRDİ

Daha önce yaptığı açıklamada Rektör Hayri Coşkun’u bir kez daha eleştiren İnceayan, “AİBÜ’nin stadyumdaki etkinliği için Belediye Başkanı ile görüştüm. Sahanın gördüğü zararı düzeltebileceklerini söyledi. Ancak rektör Bolu’yu tanımıyor, Boluspor’u tanımıyor. Bolu’yu tanımayan bir rektörü ben hiç tanımam. Ticaret ve Sanayi Odası’na çiçek gönderiyor, bizi tanımıyor. Bugün var, yarın yok. Boluspor’dan daha güçlü bir kuruluş yoktur”

3 TRANSFER DÜŞÜNÜYORUZ

İnceayan açıklamasının son bölümünde 3 transfer daha yapabileceklerini bu isimlerin orta saha ve sol bek olacağını açıklarken, özellikle Emrah’ın performansı dolayısıyla forvet almayı düşünmediklerini ve geçtiğimiz sezon Denizli Belediyespor’da kiralık olarak forma giyen Oltan Karakullukçu’yu bu sezon takımda tutacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124