İnceayan “İki gündür şoktayım”

Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, Hakan Arslan ile yapılan sözleşmenin ardından açıklamalarda bulundu. İnceayan “Biz bizimle olmak isteyen oyuncularla anlaşıyoruz. Birde bizimle olmak isteyip oyuncularımızın önünü tıkayan kişiler var. Bunlar her iki tarafa da zarar veriyor” dedi.

 İnceayan “İki gündür şoktayım”

Boluspor’un çiçeği burnunda başkanı Mehmet İnceayan, Hakan Arslan’ın imzasından sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. İnceayan gazetecilere yaptığı açıklamada “Bizim Hakan gibi, Ali Güzeldal gibi, Cemil ve Alp Ergin gibi futbolcularımız Türkiye de isimleri piyasaları olan topçular. Tabiî ki kafalarını karıştıranlar var. Bu oyuncularımız birçok takımdan teklif aldı bildiğiniz gibi. Biz yönetim olarak bu göreve gelirken, öncelikle takımımızın omurgasını koruyaraktan ligde yolumuza devam edecektik” dedi.

HAKAN, BOLU’YA YILDIZ OLARAK GELDİ

Başarıda bildiğiniz gibi ekip çalışmasından gelir. Bizim ekibimizde Hakan’ın çok önemli bir yeri vardı. Beni en çok sevindiren ve üzen Hakandır. Hakan’ın ismi Bolu’ya gelirken belliydi. Hakan buraya geldi ama yıldız olarak geldi. Geldiğinde 2 maçta Hakan fırladı gitti. Hakan aslında lig topçusu. Bu ligde kolay bir lig değil. Hakan bu ligde 1 yıl daha oynayacak ve önümüzdeki yıl önünü açacağız. Hakan sadece benim değil, Türkiye de herkesin istediği bir oyuncu.

2 GÜNDÜR ŞOKTAYIM

Bir yanda seviyorsun, niye Hakan’ı kaybetmemek için, üzülüyorsun bazı arkadaşlarımız yaptığımız pazarlığı bozuyorlar. Fatih Gül’de ben çok üzüldüm. 2 gündür de bunun şokunu yaşıyorum. Fatih Gül çok şey kaybetti. Bizde verdiğimiz sözden geri dönmeyeceğiz. Bundan sonra bu takımda yeri yok. Fatih Gül’ü menajeri harcadı.

FATİH BENİ ÇOK ÜZDÜ

İnanın Fatih Gül beni çok üzdü. En çok üzüldüğüm adam da o. Bu güne kadar hak etmediği şekilde futbolda kendisini gösteremedi. Biz Fatih’e inanıyor ve güveniyorduk. Kendisi çok iyi futbolcu. İnşallah gideceği takımda başarılır olur.

DIŞ TRANSFERDE ACELE ETMEYECEĞİZ

Takımınızın iskeleti iyiyse, o iskeletin etrafını doldurmak kolay. İşte bizim tek eksiğimiz buydu. Her sene yeni bir takım kurmak, hem hoca için zor, hem de gelen futbolcu için zor. Ana kadromuzu korumaya çalışıyoruz. Dış transferde acele etmeyeceğiz, bekleyeceğiz. Elimizde gençlerimiz var. Anlaşma sağladığımız tüm oyuncularımız mutlu. Bize inanmış futbolcular lazım.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2013, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124